انتصابات جدید کرباسیان در وزارت امور اقتصادی و دارایی

مسعود کرباسیان در احکامی، «لشگر بلوکی» مشاور و «مهدی قدمی» معاونش را به عنوان اعضای شورای عالی راهبری پروژه‌های وزارت اقتصاد منصوب کرد،این شورا قرار است در راستای اقتصاد مقاومتی کار کند.

انتصابات جدید کرباسیان در وزارت امور اقتصادی و دارایی

مجتبی لشگربلوکی مشاور وزیر و مهدی قدمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد به عنوان عضو شورای عالی راهبری پروژه‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی (رهپو) منصوب شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در احکام صادره از سوی مسعود کرباسیان آمده است: این شورا با ریاست اینجانب برای عملیاتی‌سازی اسناد بالادستی به ویژه سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، اولویت‌های تخصصی و عمومی ابلاغی رئیس محترم جمهور و برنامه پنج ساله ششم توسعه تشکیل شده و راهبری تمام پروژه‌های راهبردی و اقتصاد مقاومتی این وزارت را بر عهده دارد.

تمامی اسناد راهبردی، منشور پروژه‌ها و اقدامات می‌باید در این شورا مطرح، تصویب و پس از ابلاغ لازم‌الاجرا خواهد بود. گزارش پیشرفت تمامی پروژه‌ها و اقدامات پس از تایید اولیه مشاوران تخصصی، باید به تایید شورا برسد.

امور دبیرخانه‌ای مرتبط با پروژه‌های فناوری اطلاعات بر عهده دفتر مدیریت پروژه‌ها و فناوری اطلاعات و پروژه‌های اقتصاد مقاومتی با معاونت امور اقتصادی خواهد بود.

سرعت، جدیت، انضباط و نتیجه‌گرایی را از این شورا انتظار داریم.

 

منبع: مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید