اکبر عالمی رییس هیات داوران جشنواره عکس معدن شد

اکبر عالمی رییس هیات داوران جشنواره عکس معدن شد

اکبر عالمی رییس هیات داوران جشنواره ملی عکس معدن و صنایع معدنی شد.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، هیات داوران این جشنواره شامل سیف‌الله صمدیان،‌ مسعود زنده‌روح کرمانی، مهدی علیپور، ساعد نیک‌زاد و رضا معطریان است.

نخستین جشنواره ملی عکس معدن که ۲۰ خردادماه فراخوان آن اعلام شد، در نیمه اول مرداد ماه امسال برگزار خواهد شد. در این جشنواره به عکاسان برتر بخش معدن، نشان کیمیا اعطا می‌شود.

بخش اصلی این جشنواره شامل مسابقه عکس‌های حرفه‌ای و نیز عکاسی با تلفن همراه به‌صورت جداگانه است که موضوعات مختلفی را مانند انسان و معدن، براده‌ها و گدازه‌ها، معادن گوهر زمین، معدن و محیط زیست، اشتغال و معدن و زنان و معادن پوشش خواهد داد.

جوایز جشنواره شامل تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی است که هنرمندان و استادان برجسته و مقامات ارشد دولتی و بخش خصوصی جوایز هنرمندان عکاس را اهدا می‌کنند.

این جشنواره از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار می‌شود. ایمیدرو با هدف استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان برای گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی، ایجاد ارتباط بین اهالی فرهنگ و هنر با مسئولان بخش معدن و صنایع معدنی و… نخستین جشنواره ملی عکس معدن را برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند آثار خود در موضوعات یادشده را تا ۱۵ تیرماه به آدرس تهران، خیابان سپهبد قرنی، نبش کوچه شریف، پلاک ۳۹ (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران) ارائه یا به سایت www.kimiyafest.ir مراجعه کنند.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند