رئیس اتحادیه املاک تهران در تجارت‌نیوز / مهم‌ترین مشخصه‌های بازار مسکن در سال جدید

مصطفی قلی خسروی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران که سال‌هاست در این اتحادیه فعالیت مستمر دارد با حضور در تجارت‌نیوز از مشخصه‌های بازار مسکن در سال 98 سخن می‌گوید و پیش‌بینی خود از وضعیت آینده این بازار را تشریح می‌کند.
رئیس اتحادیه املاک تهران در تجارت‌نیوز / مهم‌ترین مشخصه‌های بازار مسکن در سال جدید

به گزارش تجارت‌نیوز، آخرین کارنامه بازار مسکن در بهمن ماه امسال نشان می‌دهد که بعد از هشت ماه نزولی بودن روند معاملات، این روند صعودی شده و میزان معاملات در این ماه نسبت به دی ماه افزایش یافته است. هم‌زمان با رشد ۴۰ درصدی خرید مسکن در بهمن ماه امسال، متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان در تهران در این ماه با رشد بیش از ۸۶ درصدی نسبت به بهمن ماه سال گذشته به ۱۰ میلیون و ۶۰ هزار تومان رسید.  اما آیا این روند صعودی بودن میزان معاملات و میزان قیمت در بازار مسکن همچنان ادامه پیدا خواهد کرد؟ با چنین وضعیتی بازار مسکن چه چشم‌اندازی برای سال جدید پیش رو دارد؟ قیمت مسکن در سال ۹۸ از چه عواملی متاثر خواهد شد؟

مصطفی قلی خسروی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران که سال‌هاست در این اتحادیه فعالیت مستمر دارد با حضور در تجارت‌نیوز از مشخصه‌های بازار مسکن در سال ۹۸ سخن می‌گوید و پیش‌بینی خود از وضعیت آینده این بازار را تشریح می‌کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز