خبر فوری:

خبر مهم:

کد مطلب: ۷۰۷۷۷۷

کمک ۵۰۰ میلیارد تومانی به صندوق تثبیت بازار سرمایه

کمک ۵۰۰ میلیارد تومانی به صندوق تثبیت بازار سرمایه

امیر مهدی صبائی، مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس گفت: امروز مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز می‌شود. این رقم از صندوق توسعه ملی پرداخت می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، ۵۰۰ میلیارد تومان به حساب صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز می‌شود.

به نقل از ایرنا، مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس گفت: براساس پیگیری های انجام شده، صندوق توسعه ملی امروز (یکشنبه) مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز می‌کند.

«امیرمهدی صبایی» در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا به زمان واریزی شهریور ماه صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه اشاره کرد و افزود: براساس مذاکرات انجام شده قرار بر این است که تا پایان امروز رقمی معادل ۵۰۰ میلیارد تومان از سوی صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز شود.

وی اظهار داشت: با انجام این واریزی در مجموع مبلغی حدود ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان توسط صندوق توسعه ملی نزد صندوق تثبیت بازار سرمایه سرمایه گذاری شده است.

صبایی تاکید کرد: پیگیری‌های سازمان بورس برای انجام واریزی رقم تکلیف شده ادامه دارد و با توجه به نوسان‌های اخیر بازار سرمایه، صندوق تثبیت بازار سرمایه با اتکا به این نقدینگی به انجام ماموریت خود در حمایت از بازار می پردازد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.