کد مطلب: ۸۲۶۹۸۵

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

کارت به کارت دچار اختلال شد / چالش‌های اخیر کاربران برای انتقال پول

کارت به کارت دچار اختلال شد / چالش‌های اخیر کاربران برای انتقال پول

بعد از اختلال‌هایی که در روزهای گذشته در فرایند ارسال رمز دوم پویا ایجاد شد، حالا برخی کاربران از مشکلاتی در عملیات کارت به کارت خبر می‌دهند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، برخی از کاربران در روزهای اخیر از اختلال در سرویس کارت به کارت بانک‌ها خبر می‌دهند. در روزهای گذشته نیز برای ساعاتی رمز دوم پویا دچار اختلال می‌شد.

این روزها برخی کاربران برای کارت به کارت یا پرداخت آنلاین با چالش‌هایی مواجه می‌شوند. پس از اختلال در رمز پویا در روزهای گذشته، حالا ظاهرا عملیات کارت به کارت برخی بانک‌ها برای گروهی از کاربران با اختلال‌هایی مواجه شده است.

برخی مخاطبان تجارت‌نیوز می‌گویند به ویژه امروز هنگام استفاده از کارت‌هایی که متعلق به بانک‌های مختلف بودند برای ارسال پول، مشکلات زیادی داشته‌اند و بعضا موفق به این کار نشده‌اند. در توئیتر هم کاربرانی در مورد این اختلال نوشته‌اند. برای مثال کاربری توئیت کرده است: «الان یک شهروند مثلا مراکشی با چهارتا کلیک از سایت آمازون میتواند مثلا برای دوستش در نروژ هدیه سفارش بدهد بعد ما الان چندروز است برای یک کارت به کارت ساده برای انتقال صدهزار تومان،معطل سیستم شما هستیم. مدام سیستم پیشرفته شما می‌گوید: سیستم اختلال دارد.»

در روزهای گذشته و پس از اختلال در رمز دوم پویا، تجارت‌نیوز موضوع را از طریق روابط عمومی بانک مرکزی پیگیری کرد اما متولیان امر پاسخی به این موضوع ندادند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • محسن

    هیچ مشکلی نیست، مشکلات را بزرگتر از جیزی که هستند نشون ندید