خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۰۵۸۷۴

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

پایان بورس امروز ۲۶ فروردین ۱۴۰۳/ محدودیت دامنه نوسان جواب نداد؛ بازار سهام سرخپوش شد

شاخص کل بورس ۱۱ هزار و ۱۹۳ واحد فرو ریخت/ شاخص هم‌وزن ۲ هزار و ۶۷۷ واحد ریزش کرد/ ۵۷۲ میلیارد تومان پول حقیقی از بازار خارج شد/ ارزش معاملات خرد ۱۲۹۷ میلیارد تومان شد/ حجم معاملات خرد ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون برگه سهم بود/ ۴۵۴ میلیارد تومان پول حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت خارج شد

پایان بورس امروز 26 فروردین 1403/ محدودیت دامنه نوسان جواب نداد؛ بازار سهام سرخپوش شد

بازار سهام امروز هم یکپارچه سرخپوش شد؛ این در حالی است که هیات مدیره سازمان بورس برای جلوگیری از ریزش بازار سهام تحت تاثیر حمله شب گذشته سپاه پاسداران به مواضع رژیم صهیونیستی، محدودیت دامنه نوسان سهام را منفی و مثبت یک درصد اعلام کرده بود. با این حال بازار سهام روند ریزشی روز گذشته را ادامه داد و تنها اندکی از شدت این سقوط کاسته شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام امروز هم فروشنده بود و با فرار پول حقیقی از سهام صندوق‌های درآمد ثابت روبه‌رو شد. حتی محدودیت دامنه نوسان منفی و مثبت یک درصدی هم نتوانست تعادل را به بازار سهام بازگرداند و این بازار همچنان مسیر خود را در روند نزولی ادامه داد.

image_123448

گفتنی است ارزش صفوف فروش در پایان بازار امروز سه هزار و 340 میلیارد تومان بود، در حالی که ارزش صفوف خرید به‌سختی 112 میلیارد تومان شد. امروز 93 درصد نمادها منفی بودند.

سفارش فروش

عملکرد شاخص‌ها

شاخص کل بورس امروز با ریزش 11 هزار و 193 واحدی، 0.51 درصد پایین رفت و در سطح دو میلیون و 196 هزار و 776 واحد قرار گرفت.

شاخص هم‌وزن نیز در روندی مشابه اما با شتاب کمتر، دو هزار و 677 واحد افت کرد و با عقب‌گرد 0.37 درصدی در سطح 723 هزار و 539 واحد متوقف شد.

پایان 26

حجم و ارزش معاملات خرد

حجم معاملات خرد سهام و حق تقدم در معاملات روز جاری به‌شدت کاهشی بود و در سطح ناامیدکننده 2.5 میلیارد برگه سهم قرار گرفت. ارزش معاملات خرد نیز بسیار نامطلوب بود و 1297 میلیارد تومان شد.

ورود و خروج پول حقیقی

سهام و حق تقدم، امروز هم شاهد خروج پول حقیقی بودند. امروز حقیقی‌ها 572 میلیارد تومان پول از سهام و 454 میلیارد تومان از صندوق‌های درآمد ثابت خارج کردند.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه بازار سرمایه تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.