فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۵۸۱۷۶

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

سقوط ناگهانی قیمت په په / دزدی اعضای توسعه دهنده از پروژه!

سقوط ناگهانی قیمت په په / دزدی اعضای توسعه دهنده از پروژه!

قیمت میم کوین مشهور په په در دو روز اخیر حدود ۲۰ درصد کاهش داشته است و بنظر می‌رسد که مقصر این کاهش تیم این پروژه بوده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، پس از اینکه قیمت میم‌کوین په‌ پ، حدود ۲۰ درصد در روز‌های بیست و چهارم و بیست و پنجم آگوست کاهش پیدا کرد، تیم توسعه دهنده این میم کوین، در توییتر بخاطر این اتفاق عذرخواهی کردند و اعلام کردند که در تلاش برای کسب اعتماد از دست رفته سرمایه‌گذاران په په هستند.

نمودار کاهش قیمت په په

نمودار قیمت په په، منبع: Tradingview

دلیل کاهش قیمت په په

کاهش اخیر قیمت په په به‌دلیل تراکنش‌های کیف‌پولی متعلق به تیم توسعه‌دهندگان این میم کوین، بوده است .

پیشتر، این کیف‌پول حدود ۶ . ۹ درصد از مجموع عرضه این میم کوین را در اختیار داشته است . با این وجود، در پنجشنبه هفته گذشته، حدود ۱۶ تریلیون توکن په په از این کیف‌پول به صرافی‌های ارز دیجیتال منتقل شده است . پس از مدت کوتاهی از این اتفاق، اعضای تیم این میم کوین تصمیم گرفتند تا امضای آستانه (TSS) این کیف‌پول را کاهش دهند .

بسیاری باور دارند که حجم فروش‌ بالای توکن‌های په‌ په توسط اعضای توسعه دهندگان باعث افزایش فشار فروش و کاهش قیمت این میم کوین شده است . برآورد شده است که بیش از ۴۰۰ میلیارد توکن په په در روز‌های اخیر توسط اعضای توسعه دهنده خارج شده از پروژه، به‌فروش گذاشته شده است .

اختلافات تیم و توضیحات توسعه‌دهنده په په

یکی از توسعه‌دهندگان ‌ په په در اکانت توییتری pepecoineth@ توضیح داد که اعضای تیم توسعه دهنده این میم کوین، مقصر این اتفاق بوده‌اند . این پروژه در مجموع چهار توسعه دهنده اصلی داشته است که در حال حاضر، سه عضو از این پروژه خارج شدند .

این اعضا، بیش از نیمی از کوین‌های متعلق به تیم توسعه دهندگان را نیز با خود برده‌اند . همچنین، این سه عضو تمام حساب‌های شبکه‌های اجتماعی خود را حذف کرده‌اند . سپس در پیامی به عضو باقی‌مانده اعلام کردند که وی از این پس، کنترل کامل پروژه را در دست خواهد داشت . بنظر می‌رسد که عضو باقی‌مانده این پروژه، کنترل اکانت X (توییتر) را برعهده دارد، اما وضعیت کانال تلگرامی په‌په در هاله‌ای از ابهام است .

وضعیت توکن‌های باقی ‌ مانده در کیف‌پول توسعه دهندگان

در ابتدا قرار بود تا توکن‌های کیف‌پول توسعه‌دهندگان پروژه برای موارد خاصی مانند لیست شدن‌های آتی په‌په در صرافی‌ها، بریج‌ها و نقدینگی مورد استفاده قرار بگیرد . با این وجود، اختلافات متعددی برای کاربرد این توکن‌ها میان اعضا بوجود آمد .

اکانت @pepecoineth اعلام کرد که تمامی ۱۰ تریلیون توکن‌ باقی‌مانده در کیف‌پول چند‌امضایی به آدرس جدیدی منتقل شده است . این توکن‌ها تا تصمیمات آتی پروژه در کیف‌پول اصلی توسعه دهنده نگهداری خواهد شد . در آینده تعدادی از این توکن‌ها اهدا و بقیه سوخته خواهند شد .

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.