کد مطلب: ۶۷۷۰۷۹

معاون دادستان مشهد:

به بدحجاب‌ها خدمات ندهید

به بدحجاب‌ها خدمات ندهید

معاون دادستان مشهد گفت: از فرماندار مشهد خواسته‌ایم که خدمات به افراد بدحجاب را در اداره‌ها و بانک‌ها ممنوع کنند.

به گزارش ت جارت‌نیوز ، خدمات‌رسانی به بدحجاب‌ها در مشهد ممنوع می‌شود.

به نقل از ایلنا ، اسماعیل رحمانی روز گذشته در نشست هماهنگی ستاد برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی خانواده استان خراسان رضوی گفت: نامه‌ای به فرمانداری ارسال کرده‌ایم و از فرماندار مشهد خواسته‌ایم که خدمات به افراد بدحجاب را در اداره‌ها و بانک‌ها ممنوع کنند.

وی گفت: در این‌باره مدیران و رؤسای اداره‌ها و بانک‌ها موظف هستند به افرادی که بدون حجاب شرعی در اداره‌ها و … حاضر می‌شوند خدمتی ارائه ندهند.

معاون دادستان مشهد با اشاره به برگزاری جلسه‌ای برای مدیران و خانواده‌هایشان در حاشیه نمایشگاه تخصصی خانواده افزود: در این نمایشگاه باید جلسه‌ای توجیهی برای مدیران استان نیز برگزار شود و خانواده آن‌ها هم حضور داشته باشند.

رحمانی تصریح کرد: همچنین باید به گروه‌های مشهدی که در برنامه عصرجدید حضور داشتند و آن‌هایی که بعضا از جوانان حاشیه شهر هستند توجه وحمایت شود. از این گروه‌ها برای اجرای برنامه و حضور در این نمایشگاه نیز دعوت شود.

در ادامه این جلسه سیدامیر مرتضوی، معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری خراسان رضوی نیز گفت: در دهه ولایت این نمایشگاه برگزار خواهد شد و مناسبتی ندارد که به استقبال محرم برویم و لازم است که واقعه غدیر را معرفی و تبیین کنیم. برگزاری این نمایشگاه باید از تنوع و جذابیت برخوردار باشد و از زمان سخنرانی‌ها کم شود.

وی ادامه داد: در برگزاری این نمایشگاه نباید از بعد نشاط و شادابی غافل شویم و درعین حال به صورت غیرمستقیم باید به مسئله عفاف و حجاب بپردازیم.

مرتضوی با تأکید بر اینکه همه دستگاه‌ها در امر عفاف و حجاب تکلیف دارند، گفت: دستگاه‌ها باید تکلیف سازمانی‌شان را در این حوزه انجام دهند و از اعتبارات و بودجه خودشان درباره عفاف و حجاب در این نمایشگاه استفاده کنند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری استان خراسان رضوی با تأکید براینکه در این نمایشگاه باید به مسئله عفاف و حجاب پرداخته شود، گفت: همچنین این نمایشگاه باید به شکلی برگزار شود که به کل کشور تسری پیدا کند و در سال‌های آینده نیز برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: در پایان این نمایشگاه عملکرد دستگاه‌ها ارزیابی می‌شود و سازمان‌هایی همچون آموزش و پرورش و اداره کل تبلیغات اسلامی پای کار باشند. باید برنامه‌ها به شکلی تدوین شود که همه اعضای خانواده مخاطب آن باشند.

مهدی رضایی، دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر خراسان رضوی هم در این جلسه گفت: در هیچ غرفه‌ای نباید غرفه‌دار بدحجاب حضور داشته باشد و بررسی و نظارت بر حجاب بازدیدکنندگان را هم خودمان انجام خواهیم داد.

به گفته رضایی، این نمایشگاه با حضور کاظم صدیقی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از کشور و جمعی از مدیران و مسئولان افتتاح خواهد شد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس

    بجای اینکارها به معتادین خدمات ندین که کل مملکت رو گرفتن راستی هیچ میدونید جرا هیچ موقع مواد مخدر گرون نمیشه بخاطر اینکه ……..

  • *

    شما خود ادارات رو اصلاح کن اول