خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۳۵۰۲

نتایج آزمون استخدامی کیفیت‌بخشی چه زمانی اعلام می‌شود؟

نتایج آزمون استخدامی کیفیت‌بخشی چه زمانی اعلام می‌شود؟

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج آزمون کیفیت بخشی در نیمه خردادماه خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز،  صادق ستاری‌فرد با بیان اینکه نتایج آزمون کیفیت بخشی نیمه دوم خرداد اعلام می‌شود گفت: ۴۰۰ هزار نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند؛ ۱۹ هزار نفر در نهایت پذیرفته می‌شوند اما سه برابر ظرفیت برای ارزیابی و مصاحبه معرفی می‌شوند. زمانی که دستورالعمل ارزیابی آماده شود، به استانها ابلاغ می‌شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت اعلام کرد که تا آخر تیرماه مراحل ارزیابی و مصاحبه به طول می‌انجامد.

ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیت‌بخشی وزارت آموزش‌وپرورش در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و بنا بر مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام ۱۹ هزار و ۱۷۹ نفر مربی امور تربیتی و سبک زندگی، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی تربیت بدنی و سلامت و مشاور تخصصی، ۱۷ بهمن امسال آغاز و مقرر شده بود ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ برگزار شود اما با تغییر زمان آزمون، برگزاری آن به روز جمعه چهاردهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ موکول شد.

وزیر آموزش‌وپرورش پیشتر اعلام کرده بود طی این آزمون حدود ۱۹ هزار و ۲۰۰ مربی پرورشی، ورزشی، مراقب سلامت و مشاور جذب خواهند شد که از اول مهر امسال وارد آموزش و پرورش می‌شوند، طبق قانون این افراد باید امتیازاتی بدست بیاورند تا مشمول رتبه‌بندی شوند اما تلاش می‌کنیم از همان ابتدا این افراد مشمول رتبه‌بندی شوند.

 

منبع : ايسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.