خبر فوری:

خبر مهم:

کد مطلب: ۵۸۱۹۸۷

شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پر انرژی‌تر از همیشه

شروع نمایشگاه ایران آگروفود، پر انرژی‌تر از همیشه

نمایشگاه ایران آگروفود یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی است که هر ساله در تهران بر پا می‌گردد. این نمایشگاه در سه بخش تخصصی ایران فود، ایران فود تک و ایران آگرو در حال برگزاری است.

یکی از علت‌های مهم تشکیل نمایشگاه ، عرضه و معرفی برندها و کالاهای جدید آنها برای آگاهی مصرف‌کنندگان و فعالان در آن صنعت است. یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌ها، می‌توان به نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی اشاره کرد، چرا که محل برخورد خریداران و فروشندگان و به بیان اقتصادی، نقطه تلاقی عرضه و تقاضا در سطح بین‌المللی است.

نمایشگاه ایران آگروفود یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی است که هر ساله در تهران بر پا می‌گردد. این نمایشگاه در سه بخش تخصصی " ایران فود" شامل فرآورده‌ها و محصولات غذایی، صنایع تبدیلی و صنایع مرتبط، " ایران فود تک " شامل ماشین‌آلات و تجهیزات، تکنولوژی و صنایع غذایی، بسته‌بندی، تجهیزات جانبی ماشین‌آلات و " ایران آگرو " شامل ماشین‌آلات و تجهیزات کشاورزی و آبیاری، صنایع کشاورزی و صنایع مرتبط در حال برگزاری است.

امسال نیز این نمایشگاه در سایه کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از ۳۱ شهریور ماه فعالیت خود را آغاز کرده است و حدود ۲۴۷ شرکت داخلی و خارجی از کشورهای ترکیه، آلمان، برزیل و چین در این نمایشگاه حضور دارند. برند لایف استار به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ ایران در زمینه نوشابه‌های انرژی‌زا، در این نمایشگاه شرکت کرده و غرفه این برند واقع در سالن ۷ به معرفی محصول خود می‌پردازد.

مدیر برند لایف استار، حضور در این نمایشگاه را به عنوان ابزار قدرتمندی برای دسترسی به مشتریان فعلی و ملاقات با مشتریان جدید دانست. همچنین ایشان، اهداف حضور در نمایشگاه آگروفود را به صورت زیر بیان نمودند:

  • معرفی نوشیدنی انرژی‌زا لایف استار به خریداران و فعالان در صنعت مواد غذایی
  • تبادل اطلاعات، دستاوردها و تحقیقات در زمینه نوشیدنی انرژی‌زا
  • شناسایی رقبا و ایجاد رقابت سالم
  • گردآوری اطلاعات جامع از محصولات تولیدکنندگان همگون
  • بازارسنجی برای توزیع فروش کالا در داخل و خارج، از طریق نمایندگی‎های معتبر

این رویداد تا ۳ مهر ادامه دارد و تا به حال بازدیدکنندگان بسیاری را به سوی خود جذب نموده است.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.