خبر مهم:

کد مطلب: ۳۴۴۳۳۵

در گفتگو با تجارت‌نیوز اعلام شد:

غلامحسین شافعی امروز برای انتخابات اتاق ثبت نام می‌کند

غلامحسین شافعی امروز برای انتخابات اتاق ثبت نام می‌کند

رئیس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی می‌گوید: غلامحسین شافعی(رئیس فعلی اتاق ایران) امروز برای انتخابات اتاق ثبت نام می‌کند.

رئیس اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی درباره این پرسش که آیا غلامحسین شافعی در نهمین انتخابات اتاق بازرگانی ثبت نام خواهد کرد؟ به تجارت‌نیوز گفت: امروز جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی خراسان رضوی است که غلامحسین شافعی سخنران این جلسه است. با گفتگوهای تلفنی که با او داشتم قرار شد که امروز برای انتخابات اتاق ثبت نام کند.

محمدحسين روشنك افزود: در این فضای انتخاباتی عده‌ای دست به برخی حواشی و شایعه‌سازی‌ها می‌زنند و عده‌ای می‌گویند که شافعی قصد شرکت در این انتخابات را ندارد درحالی که چنین نیست.

gholamhossein shafei

رئیس اتاق بازرگانی ایران می‌گوید:در این فضای انتخاباتی عده‌ای دست به برخی حواشی و شایعه‌سازی‌ها می‌زنند و عده‌ای می‌گویند که شافعی قصد شرکت در این انتخابات را ندارد درحالی که چنین نیست.

او اظهار کرد: باتوجه به فضایی که در استان خراسان رضوی وجود دارد غلامحسین شافعی مهره اصلی برای ورود در این انتخابات محسوب می‌شود که قطعا در این دور هم ورود خواهد کرد. ممکن است که رئیس فعلی اتاق بازرگانی ایران در مشهد برای ثبت نام اقدام کند.
جدیدترین اتفاقات مربوط به این دوره از انتخابات اتاق بازرگانی را می‌توانید در سلسله اخبار انتخابات اتاق بازرگانی تجارت‌نیوز ملاحظه کنید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.