کد مطلب: ۸۷۰۵۲۶

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد؛

قیمت دلار امروز ۴ مهر ۱۴۰۲/ گرفتاری دلار در کف کانال ۴۹ هزار تومانی

قیمت دلار امروز 4 مهر 1402/ گرفتاری دلار در کف کانال 49 هزار تومانی

قیمت دلار امروز در حالی روی رقم 49 هزار و 350 تومان باز شد که روز گذشته هم با همین قیمت بازگشایی شده بود. به نظر می‌رسد قیمت دلار در کف کانال 49 هزار تومانی گرفتار شده و نه توان صعود دارد و نه می‌تواند خود را به کانال پایین‌تر برساند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، قیمت دلار امروز و در لحظه تنظیم این گزارش روی رقم 49 هزار و 350 تومان قرار گرفته است. قیمت دلار در روز گذشته هم با همین رقم بازگشایی شد با این حال تا آخرین معاملات نقدی خود را به عدد 49 هزار و 450 تا 49 هزار و 500 تومان هم رساند. اما به نظر می‌رسد معاملات پشت خطی توانسته است قیمت دلار را کاهشی کند تا این ارز امروز هم روی رقم 49 هزار و 350 تومان بازگشایی شود.

قیمت دلار امروز 4 مهر 1402

کارشناسان بازارهای مالی معتقدند هر بار قیمت دلار به سمت نزولی حزکت می‌کند، افزایش تقاضا مانع افت بیشتر آن می‌شود و این یکی از علت‌هایی است که دلار نتوانسته طی هفته‌های گذشته، از مرز 49 هزار تومان عقب‌نشینی کند.

در حال حاضر سیگنال‌هی سیاسی اثر روانی خود را بر قیمت دلار گذاشته و این ارز را از صعود منصرف کرده‌اند. بر همین اساس سیگنالی برای رشد بیشتر دلار وجود ندارد و ظرفیت خبرهای مثبت سیاسی برای جلوگیری از رشد قیمت دلار تخلیه شده است. این وضعیت معنای دیگری هم دارد و آن نبود سیگنال و اهرم برای کاهش بیشتر قیمت است و از همین رو فعلا دلار در روندی خنثی قرار گرفته است.

قیمت ارزهای موثر

قیمت دلار هرات امروز به رقم 49 هزار و 250 تومان رسید و قیمت دلار سلیمانیه 49 هزار و 150 تومان شد. در همین حال قیمت یورو در بازار آزاد هزار و 150 تومان است و قیمت درهم امارات نیز 13 هزار و 530 تومان را نشان می‌دهد.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه طلا و ارز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر