فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۲۱۲۱۵

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

قیمت دلار امروز ۱۷ تیر ۱۴۰۳ / دلار در مرز حساس درجا زد

قیمت دلار امروز 17 تیر 1403 / دلار در مرز حساس درجا زد

قیمت دلار در شروع معاملات دومین روز هفته در کف کریدور ششم بازگشایی شد و با تلرانس ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومانی معامله شد. معامله‌گران بازار آرامی را تا میانه مرداد و زمان تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری پیش‌بینی می‌کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار امروز تحرکات محدودی داشت و در کف کریدور ششم معامله شد. دیروز این اسکناس برای ساعاتی در سقف کریدور پنجم قرار گرفت اما رشد تقاضا بار دیگر دلار را به کریدور ششم برگرداند.

Screenshot 2024-07-07 at 12.24.54 PM

معامله‌گران بازارهای مالی، با توجه به روند رنج دلار و تلاش بازارساز برای ثبات بازار ارز روزهای آرامی را تا میانه مرداد برای بازار ارز پیش‌بینی می‌کنند. به اعتقاد آنها پیروزی نامزد میانه‌رو، خوش‌بینی نسبت به آینده سیاسی را به جامعه تزریق کرده است. آنها می‌گویند تا مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری دلار در روند رنج معامله می‌شود.

قیمت حواله و اسکناس دلار افزایشی شد

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۳۲۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز شنبه رشد ۱۸۰ تومانی دارد. قیمت تتر با کاهش ۵۰ تومانی روی رقم ۶۰ هزار و ۴۰۰ تومانی ایستاده است.

پوند انگلیس با رشد ۵۰۰ تومانی با قیمت ۷۷ هزار و ۲۸۰ تومانی معامله می‌شود و یورو نیز با افزایش هزار تومانی روی رقم ۶۵ هزار و ۵۶۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس دلار روز یکشنبه با رقم ۴۶ هزار و ۴۰۳ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۳ هزار و ۳۲۷ تومانی عرضه و بیش از ۱۵۰ تومان گران شد.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه طلا و ارز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.