خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۷۲۱

اوسمار خواهان بازگشت رامین رضائیان شد

اوسمار خواهان بازگشت رامین رضائیان شد

​پرسپولیسی‌ها احتمالا در تابستان پیش رو برای جذب رامین رضاییان اقدام خواهند کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سرخپوشان پایتخت که توانستند بار دیگر از عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر دفاع کنند پروسه نقل و انتقالاتی خود را به صورت غیر رسمی آغاز کرده اند.

پرسپولیسی‌ها در گام نخست با چند بازیکن فعلی خود برای تمدید قرارداد مذاکره کرده‌اند که خبرها حاکی از آن است که این مذاکرات مثبت بوده است.

اما اوسمار در صورت ماندن در پرسپولیس برای فصل آینده برنامه ویژه‌ای برای بازگرداندن رامین رضاییان خواهد داشت، بازیکن اسبق سرخپوشان که به علت اختلاف با چند بازیکن پرسپولیس مجبور به ترک این تیم شد حالا در آستانه بازگشت قرار گرفته است.

اوسمار در تلاش است با پادرمیانی با بازیکنان پرسپولیس مشکلات به وجود آمده بین آنها و رامین رضاییان را حل کند تا این ستاره مشکلی برای پوشیدن دوباره پیراهن سرخپوشان نداشته باشد.

البته گفته می‌شود اسمار ویرا روی رامین رضاییان را برای پست وینگر راست حساب کرده و قصدی برای جایگزینی این بازیکن با دانیال اسماعیلی‌فر ندارد.

اوسمار ویرا با جذب رامین رضاییان به دو هدف خواهد رسید، نخست آنکه تیم خود را در پست وینگر تقویت می‌کند و هم رقبای خود را از داشتن چنین ستاره‌ای محروم خواهد کرد.

منبع : عرشه آنلاین

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.