تبدیل کارت هوشمند ملی به یک کارت جامع ملی

تبدیل کارت هوشمند ملی به یک کارت جامع ملی

مدیر کل ثبت احوال استان کرمان با بیان این مطلب که کارت هوشمند ملی در آینده نزدیک به‌عنوان یک کارت جامع تبدیل خواهد شد، گفت: با برون‌سپاری‌های انجام شده در این سازمان زمینه اشتغال بیش از 400 نفر ایجاد خواهد شد.

«حسین زین‌الصاحین» گفت: ساماندهی ثبت وقایع حیاتی و مهاجرت در کشور، استقرار نظام جامع شناسایی ایرانیان، تولید و انتشار آمار و اطلاعات جمعیتی ایرانیان، استقرار سازمان الکترونیک، ارتقاء مستمر کیفیت و کمیت نحوه ارائه خدمات از جمله اهداف کلان این سازمان است.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدیر کل ثبت احوال استان کرمان افزود: همچنین افزایش کارآیی و ارتقاء بهره‌وری سازمان، حساس‌سازی و ارتقاء آگاهی‌های عمومی، اصلاح نظام بودجه‌ریزی سازمان با رویکرد تعریف و تأمین منابع مورد نیاز و … از جمله اهداف کلان این سازمان است.

وی با بیان این مطلب که کارت هوشمند ملی در آینده نزدیک به‌عنوان یک کارت جامع تبدیل خواهد شد، اظهار کرد: با برون‌سپاری‌های انجام شده در این سازمان زمینه اشتغال بیش از 400 نفر ایجاد خواهد شد.

مدیر کل ثبت احوال استان کرمان ثبت وقایع حیاتی اتقان اسناد هویت و تابعیت ایرانیان، تولید و انتشار آمار انسانی و تحولات جمعیتی کشور را از ماموریت‌های ثبت احوال دانست و خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک حدود 20 ایستگاه سیار در استان راه‌اندازی خواهیم کرد.

زین الصالحین از تلاش کارمندان ثبت احوال در سرعت بخشیدن خدمات به مردم، سخن به میان آورد و یادآور شد: مشکلات زیادی در سطح استان داشتیم و در مسیر برطرف کردن آن‌ها اقدامات اساسی شده است.

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند