موضوعات داغ:
همزمان با اهدای 16 خودرو به خانواده شهدای پلاسکو

تحویل دناپلاس ایران خودرو از مرداد ماه

تحویل دناپلاس ایران خودرو از مرداد ماه

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: تحویل نخستین سری محصولات دناپلاس ایران خودرو از مرداد ماه آغاز می‌شود و ۱۶ دستگاه نخست تولیدی از این محصول به پاس ایثارگری شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو به خانواده این عزیزان اهدا خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مهندس هاشم یکه‌زارع اظهار کرد: پس از آنکه طرح پیش فروش محصول دناپلاس ایران خودرو چندی پیش و یک روز پس از افتتاح خط تولید آن توسط رئیس جمهوری اجرا شد، تحویل سری نخست این محصولات از مرداد ماه آغاز خواهد شد.

وی افزود: همان‌طور که در مراسم آغاز تولید انبوه دناپلاس اعلام شد، ۱۶ دستگاه نخست دناپلاس خروجی از خطوط تولید ایران خودرو، به خانواده‌های آتش‌نشانان پلاسکو اهدا خواهد شد.

مهندس یکه‌زارع گفت: هزینه خرید این خودروها توسط کارگران و صاحبان کارگاه‌ها و کارخانه‌های قطعه‌سازی بخش خصوصی و کارگران گروه صنعتی ایران خودرو تامین شده که مرداد ماه تحویل خانواده شهدای آتش‌نشان پلاسکو خواهد شد.

گفتنی است، دنا پلاس محصولی است که با همت و بهره‌گیری از دانش فنی متخصصان ایرانی و تکنولوژی روز دنیا در گروه صنعتی ایران خودرو تولید شده است. این محصول مطابق با فناوری‌های نوین خودروسازی به‌روزرسانی شده است.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند