ایران بروکر
خبر مهم : چگونه در سامانه یکپارچه خودرو ثبت‌نام کنیم؟

جزئیاتی از ترور امام جماعت یک مسجد در زاهدان

تجارت نیوز

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت : امام جماعت مسجد «مولای متقیان» زاهدان توسط افراد مسلح ناشناس به شهادت رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، سردار احمد طاهری در زاهدان اظهار کرد: افراد مسلح ناشناس ساعتی قبل حجت‌الاسلام «سجاد شهرکی» امام جماعت مسجد «مولای متقیان» زاهدان را به هنگام نماز مغرب مقابل این مسجد به شهادت رساندند.

تسنیم نوشت، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه دستگیری عوامل در دستور کار ویژه ماموران انتظامی قرار گرفته، گفت: یک کارگروه ویژه مسئول شناسایی و دستگیری عوامل شده است.

وی بیان کرد: افرادی که اقدام به ترور کردند، سرنشینان دو خودرو پراید سفید و 405 نقره ای بودند که با صورت های پوشیده و با کلت کمری امام جماعت مسجد مولای متقیان را از ناحیه سر و سینه مورد اصابت گلوله قرار می‌دهند.

طاهری افزود: افراد مسلح بلافاصله بعد از اقدام به تیراندازی سریعا متواری می شوند و حجت‌الاسلام شهرکی سریعا با عوامل اورژانس به مرکز درمانی اعزام که با توجه به شدت جراحات به فیض شهادت نائل می‌شود.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: سرنخ هایی از این حادثه به دست آمده و این افراد جنایت‌کار در اسرع وقت شناسایی، دستگیر و مجازات می‌شوند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند