خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بیژن زنگنه: افزایش صادرات نفت بدون برجام شدنی است، اما بدون توافق با آمریکا خیر/ دروغ هر چقدر هم بزرگ باشد، مالیات ندارد!

حضور کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه برای کمک به افزایش سطح بومی‌سازی قطعات خودرو

IMG 20200210 WA0007

شرکت صنایع تولیدی کروز با هدف استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، افزایش سطح داخلی‌سازی قطعات و کمک به اشتغال و رونق تولید در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپکو حضور خواهد یافت.

کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپکو در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۹۸ محصولات خود را به نمایش می‌گذارد.

شرکت صنایع تولیدی کروز با هدف استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، نمایش محصولات بومی‌سازی شده جدید، افزایش سطح داخلی‌سازی قطعات و در نهایت کمک به اشتغال و رونق تولید در نخستین رویداد فن‌آورانه ساپکو حضور خواهد یافت.

کروز در این گردهمایی که روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه و هم‌زمان با ایام بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، قطعات و مواد اولیه خودکفا نشده و موجود در لیست تامین از منابع خارجی و قطعات تسهیل کننده مسیر خودکفایی را برای ساخت توسط شرکت‌های دانش‌بنیان و فن‌آور و علاقه‌مندان به صنعت خودرو به نمایش می‌گذارد.

این نیازمندی‌ها شامل حوزه‌های پنج‌گانه مگاماژول بدنه، مجموعه‌ها و قطعات استاندارد، مگاماژول شاسی و تعلیق، مگاماژول قوای محرکه، مگاماژول تزئینات داخلی و خارجی و مگاماژول برق و الکترونیک می‌شود. افزون بر این مواد اولیه، قالب و ابزار و تجهیزات تست صحه‌گذاری از دیگر نیازمندی‌ها در این حوزه است.

گفتنی است؛ کروز همکاری با شرکت‌های دانش‌بنیان و فن‌آور را از ارکان تحقق اهداف خودکفایی و توسعه خود قرار داده است و در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ۹۸، از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶ در محل سالن همایش‌های شرکت ساپکو پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان این صنعت خواهد بود.

نظرات