خبر جدید برای مسافران شمال کشور/ جاده کرج_چالوس یک طرفه شد

تجارت نیوز

مدیر کل راهداری البرز از یک طرفه شدن محور کرج_ چالوس به دلیل ترافیک سنگین خبر داد. برای دریافت‌ آخرین جزئیات از جاده‌های شمال تجارت‌نیوز را دنبال کنید.

به گزارش تجارت‌نیوز، تکلیف مسافران شمال کشور چیست؟

علی زندی‌فر در گفتگو با ایسنا بیان کرد: با توجه به حجم بالای خودرو، تردد در محور چالوس به صورت یک طرفه انجام می‌شود.

وی ادامه داد: این محدودیت تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

این‌مسئول همچنین با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل مهرویلا تا حصارک، گفت: ترافیک در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه‌سنگین است.

این مسئول توضیح داد: ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و روان سازی ترافیک در جاده‌های استان البرز مستقر شده‌اند.

آخرین وضعیت هواشناسی

تسنیم نوشت: بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و‌ آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا در برخی مناطق استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، شمال استان‌های خراسان شمالی و خراسان رضوی بارش برف و باران، وزش باد و گاهی رعدوبرق پیش‌بینی شده است.

یکشنبه هفته آینده در شمال غرب، دوشنبه در شمال غرب، سواحل شمالی، ارتفاعات البرز، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و سه‌شنبه علاوه بر این مناطق در برخی مناطق غرب،‌مرکز، شمال شرق و دامنه‌های جنوبی البرز بارش پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از فردا دمای هوا در اکثر مناطق کشور افزایش می‌یابد. همچنین امروز و فردا خلیج‌فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواج و طوفانی خواهد بود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند