خرید دستگاه تصفیه آب آکوا

خرید دستگاه تصفیه آب آکوا

دستگاه تصفیه آب آکوا مدل‌ها و انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها کاربرد متفاوتی دارند، هر یک از این دستگاه‌ها برای کاربری مخصوصی تولید می‌شوند و مثلا برای مکانی که نیاز است یک دستگاه تصفیه آب قدرتمند قرار بگیرد از یک نوع از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند.

خرید دستگاه تصفیه آب

آب آشامیدنی در بیشتر شهرها لوله‌کشی شده است. به راحتی می‌توانید با باز کردن شیر آب از آن استفاده کنید. اما با گذشت زمان ابزار تصفیه‌های آب شهرها دچار مشکل می‌شوند یا اینکه بعضی از شهرها از آب قنات استفاده می‌کنند. در این صورت با خرید دستگاه تصفیه آب آکوا می‌توانید آب لوله‌کشی خانه خود را تصفیه کنید.

اگر  شهر شما از آب قنات یا چاه برای آب آشامیدنی استفاده می‌کند باید بدانید که املاح موجود در آن می‌تواند باعث عوارض بسیار زیادی در شما شود از این عوارض می‌توان به سنگ کلیه اشاره کرد که امروزه در شهرهای بزرگ نیز بسیار شایع می‌باشد. برای اینکه بتوانید از این عوارض جلوگیری کنید می‌توانید از دستگاه‌های تصفیه آب آکوا استفاده کنید.

این دستگاه‌ها در مدل‌های مختلف ساخته شده اند و در بازار وجود دارند و بنا به نیازتان می توانید هر کدام را که می‌خواهید خریداری کنید.

بهترین روش برای خرید دستگاه تصفیه آب مراجعه کردن به نمایندگی تصفیه آب آکوا می‌باشد. می‌توانید از راه‌های مختلف این کار را انجام دهید. امروزه فروشگاه‌های اینترنتی بسیاری برای خرید دستگاه تصفیه آب وجود دارند از جمله دیجی آب کالا.

نحوه خرید دستگاه تصفیه آب آکوا

قیمت دستگاه تصفیه آب

در خرید اینترنتی به صورت آنلاین مشخصات هر محصول را بررسی کرده و سپس به کمک راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی بهترین خرید را داشته باشید. همچنین از پیشنهادات ویژه‌ای که در سایت گذاشته می‌شود می‌توانید استفاده کنید.

قیمت تصفیه آب آکوا

قیمت دستگاه تصفیه آب آکوا لاین مدل RO-LINE600 2,550,000 تومان است، که اگر از سایت دیجی آب کالا خرید کنید فقط ۱,۸۹۰,۰۰۰ تومان پرداخت خواهید کرد.

قیمت تصفیه آب سی سی کا

همچنین در پیشنهادات شگفت انگیز دیجی آب کالا می‌توانید دستگاه تصفیه آب سی سی کا مدل RO 06 را به جای ۲,۱۰۰,۰۰۰ تومان، با قیمت ۱,۸۸۰,۰۰۰ تومان خریداری کنید.

در این فروشگاه می‌توانید هر مدل از دستگاه تصفیه که می‌خواهید را انتخاب کرده و سفارش دهید.از راه‌های دیگری که می‌توانید این دستگاه را تهیه کنید این است که به بازار بروید یا اگر مغازه‌ای را می‌شناسید با مراجعه به آن مغازه این دستگاه تصفیه آب را تهیه کنید. بیشتر مغازه‌هایی که این نوع دستگاه تصفیه آب را به فروش می‌رسانند مغازه‌های تاسیساتی هستند. اما این نکته را در نظر بگیرید که در خرید حضوری حتما دستگاه اصل را خریداری فرمایید.

انواع دستگاه تصفیه  آب آکوا

دستگاه تصفیه آب آکوا مدل‌ها و انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها کاربرد متفاوتی دارند، هر یک از این دستگاه‌ها برای کاربری مخصوصی تولید می‌شوند و مثلا برای مکانی که نیاز است یک دستگاه تصفیه آب قدرتمند قرار بگیرد از یک نوع از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند.

از انواع این دستگا‌ه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آکوا تایوان
  • آکوا پرو
  • آکوا لایف
  • آکوا اسپرینگ
  • آکوا لاین

این‌ها انواع دستگاه‌های آکوا هستند و هرکدام هزینه متفاوتی دارند، همچنین این‌ها کیفیت‌های مختلفی هم دارند که حتما برای خرید این نوع دستگاه‌ها می‌بایست به خرید دستگاه تصفیه آب آکوا دقت کنید.

کاربرد دستگاه تصفیه آب آکوا

دستگاه تصفیه آب آکوا را می‌توانید برای تصفیه آب شرب استفاده کنید، این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده است که بتوان آن را در خانه نصب کرد و از آن استفاده کرد.

اگر از این نوع دستگاه‌ها می‌خواهید استفاده کنید می‌بایست گفت که هدفتان از خرید این نوع دستگاه چیست؟ این دستگاه‌ها کاربردهای متفاوتی دارند و مثلا برای تصفیه آب با املاح کمتر می‌توانید از دستگاه تصفیه آب آکوا اسپرینگ استفاده کنید که برای چنین آب‌هایی مناسب می‌باشد.

اما به طور کلی می‌توان گفت که تمامی این دستگاه‌های تصویه املاح مضری مانند کلر، نیترات، زنگ آهن و آرسنیک را از طریق فیلترپها دریافت می‌کنند و مانع از این می‌شوند که شما آبی با این املاح سمی و مضر را بنوشید.

سخن آخر

در نهایت باید گفت که اگر به دنبال خرید دستگاه تصفیه آب آکوا هستید می توانید این کار را از راه‌های مختلف انجام دهید، یعنی هم به صورت حضوری خرید خود را انجام دهید و هم به صورت آنلاین و برای اینکه خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید می‌توانید به سایت‌های مختلف رجوع کنید.

این دستگاه‌ها انواع مختلفی دارد اما کیفیت آن‌ها بسیار بالا است و کاربرد هر یک متفاوت از دیگری است و برای شرایط خاصی تولید می‌شوند بنابر این قبل از اینکه خرید خود را انجام دهید ابتدا هدف خود را از این کار مشخص کنید.

سوالات متداول خرید دستگاه تصفیه آب آکوا

دستگاه تصفیه آب چه کاربردی دارد؟

دستگاه تصفیه آب آکوا برای گرفتن املاح به کار گرفته می‌شود و شما با استفاده از این دستگاه می‌توانید آب‌هایی که دارای مواد و املاح سمی هستند را به آب شرب تبدیل کنید.

چرا باید از دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم؟

شهرهای بزرگ برای تصفیه آب از موادی مانند کلر استفاده می‌کنند اما این ماده نمی‌تواند تمام املاح داخل آب را از بین ببرد و همچنین این ماده سمی است بنابراین نیاز می‌شود که از دستگاه تصفیه استفاده کنیم.

دستگاه تصفیه آب آکوا چگونه آب را تصفیه می‌کند؟

این دستگاه دارای فیلترهای مختلفی می‌باشد که آب ابتدا از این فیلترها در می‌شود و در هنگامی که از آنها عبور می‌کند املاح آن گرفته می‌شود.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند