دانشگاه امیرکبیر اردوی مطالعاتی در نوروز 97 برگزار می‌کند

دانشگاه امیرکبیر اردوی مطالعاتی در نوروز 97 برگزار می‌کند

باشگاه دانش‌آموزان آینده‌ساز دانشگاه صنعتی امیرکبیر اردوی مطالعاتی برای دانش‌آموزان دهم تا پیش‌دانشگاهی برگزار می‌کند.

باشگاه دانش‌آموزان آینده سازان پلی تکنیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر اقدام به برگزاری اردوی مطالعاتی دانش‌آموزان در نوروز ۱۳۹۷ در این دانشگاه کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، این اردوی مطالعاتی ویژه دوران نوروز مخصوص دانش آموزان مقاطع دهم، یازدهم و پیش‌دانشگاهی در رشته‌های ریاضی و تجربی است که به مدت ۱۰ روز از ۲ تا ۱۱ فرورودین ماه سال ۹۷ برگزار می‌شود.

اردوی مطالعاتی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در محیط دانشگاه و با بهره گیری از فضاهای مطالعاتی مجهز و استاندارد مجموعه برگزار خواهد شد که در آن خدمات متنوع آموزشی با حضور رتبه‌های برتر کنکور سراسری سال‌های گذشته ارائه خواهد شد.

باشگاه دانش آموزی آینده سازان پلی تکنیک تهران با هدف تربیت و تعلیم نیروی متخصص و کارآمد در حوزه‌های مختلف دانش‌آموزی به دنبال ارتقای کیفی اقدامات پژوهشی و تحقیقاتی در حوزه دانش آموزی، شناسایی نیازهای پژوهشی، توسعه، گسترش و نهادینه سازی پژوهش در کلیه سطوح نظام آموزش و پرورش و همچنین اجرای برنامه‌های اقدام پژوهی و درس پژوهی برای ایجاد تحولی بنیادین در یکپارچه سازی فضای مدارس و دانشگاه‌ها است.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه تا روز ۲۰ اسفند ماه فرصت دارند تا با مراجعه با سامانه این باشگاه به نشانی studentsclub.aut.ac.ir، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

منبع: میزان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند