دلار دولتی را ۳۴۷۸ تومان بخرید

دلار دولتی را ۳۴۷۸ تومان بخرید

بانک مرکزی برای امروز نرخ‌گذاری جدیدی در مرکز مبادلات ارزی نداشته و ارزها به نرخ روز گذشته مبادله می‌شود. براین اساس قیمت دلار ۳۴۷۸ تومان خواهد بود.

امروز تمامی نرخ‌ها در مرکز مبادلات ارزی با ثبات قیمت همراه است. با این حال روز گذشته بود که دلار مبادله‌ای و یورو دست خوش تغییراتی شده و نوسان قابل توجهی داشتند به گونه‌ای که دلار نسبت به هفته گذشته تا ۳۰ تومان گران و در مقابل آن یورو تا ۳۹ تومان ارزان شده بود و این قیمت‌ها برای امروز نیز همچنان برقرار است.

به گزارش تجارت‌نیوز، این در حالی است که بنابر اظهارات صمد کریمی، مدیر اداره صادرات بانک مرکزی این تغییرات به دلیل تحولات بین‌المللی در عرصه اقتصاد و سیاست رخ داده بود به گونه‌ای که نرخ برابری یورو/ریال تا ۳۹۷ ریال کاهش و نرخ برابری دلار آمریکا/ریال تا ۳۰۰ ریال در بازار بین بانکی ایران افزایش یافته بود.

در حالی نرخ دلار در بازار بین بانکی تا مرز ۳۴۸۰ تومان پیش رفته که در سویی دیگر در بازار آزاد نیز قیمت‌ها در روز گذشته افزایشی بود و حتی در عصر دیروز تا ۴۰۶۰ تومان نیز معامله شد. با این تغییرات اکنون اختلاف دو دلار مبادله‌ای و آزاد به ۵۸۲ تومان رسیده است

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند