وزیر صمت:

ذخایر کالاهای اساسی بالاتر از حد تکلیف‌ است

اخطار وزیر صنعت به خودروسازان در زمینه پیش‌فروش خودرو

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ذخایر کالاهای اساسی برای تامین این مواد در مواقع بحران و همچنین تنظیم بازار است، اعلام کرد که این ذخایر بیش از میزان تکلیف شده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص ذخایر کالاهای اساسی کشور اعلام کرد که این ذخایر بیش از میزان تکلیف شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، رضا رحمانی در بازدید از مجتمع انبارها و سردخانه‌های شهید امین‌زاده در شهرستان بهارستان استان تهران ادامه داد: کنترل‌های بهداشتی و استانداردی لازم و همچنین نظارت بر تاریخ مصرف محصولات ذخیره شده به صورت مداوم و منظم انجام و رصد می‌شود.

وزیر صمت با بیان اینکه ذخایر کالاهای اساسی برای تامین این مواد در مواقع بحران و همچنین تنظیم بازار است، گفت: مشکلی از لحاظ تامین کالاها و اقلام مورد نیاز و ضروری مردم و شهروندان نداریم.

مشکلی در تامین مرغ و گوشت مورد نیاز نداریم

وزیر صنعت، معدن و تجارت در این خصوص توضیح داد: از لحاظ تامین مرغ و گوشت مورد نیاز مشکلی نداریم و حتی برای اینکه احیانا با مشکلی مواجه نشویم، یک سری گوشت مرغ را نیز وارد و ذخیره‌سازی کردیم.

رحمانی همچنین تصریح کرد: ذخایر شکر نیز تا هشت ماه آینده به اندازه کافی داریم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز پنج‌شنبه و در جریان یک سفر کاری به شهرستان‌های استان تهران، از مجتمع انبارها و سردخانه‌های شهید امین‌زاده وابسته به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تهران در شهرستان بهارستان بازدید به عمل آورد.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند