راهبندان در مسیرهای ورودی به تهران

راهبندان در مسیرهای ورودی به تهران

رسیدن به آخرین روز از تعطیلات نیمه خرداد باعث شده ترافیک در بسیاری از مسیرهای مهم کشور نیمه‌سنگین و سنگین شده و حتی در برخی مسیرها به راهبندان منجر شود.

آخرین آمارهای ارائه شده از سوی مرکز مدیریت راه‌ها نشان می‌دهد که در طول ۲۴ ساعت گذشته، میزان تردد خودرها در جاده‌های ایران بیش از ۲۲ درصد افزایش یافته و همین مسئله به بالا رفتن میزان ترافیک منجر شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، آخرین وضعیت نقشه‌های ترافیکی استان تهران نشان می‌دهد، ترددها از سمت دو جاده چالوس و هراز به سمت تهران با ترافیک سنگین همراه شده و حتی از محدوده مشا در جاده هراز راهبندان وجود دارد.

این دو جاده که از سوی پلیس راه به سمت تهران یک طرفه اعلام شده‌اند در بسیاری از محدوده‌ها با ترافیک سنگین مواجه هستند.

جاده فیروزکوه نیز هرچند ترافیک سنگینی ندارد اما تقریبا در تمامی مسیر ترافیکی نیمه سنگین داشته و تردد در این جاده نیز بار بالایی دارد.

جاده‌های شمالی قرار گرفته در محدوده استان مازندران نیز شرایطی این چنینی را پشت سر می‌گذارند و از آمل، چالوس و ساری به عنوان نقاط آغازین سه جاده اصلی شمالی در استان مازندران، ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین گزارش می‌شود.

وضعیت در استان گیلان نیز مشابه است و در آزادراه قزوین – رشت تقریبا تمام بخش‌های مسیر ترافیک نیمه‌سنگین داشته و در بخش‌های ترافیک سنگین می‌شود.

البته دیگر مسیرهای فعال در استان گیلان شرایط ترافیکی روانی را تجربه می‌کنند.

راه‌های استان قم نیز در بسیاری از بخش‌ها ترافیکی روان داشته اما در مسیرهای منتهی به پایتخت، ترافیک نیمه‌سنگین و سنگین گزارش شده است.

دیگر راه‌های اصلی کشور درحال حاضر وضعیت ترافیکی روانی دارند.

 

منبع: ایسنا

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند