رشد ۵۰ تومانی قیمت دلار در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

در سومین هفته ماه شهریور قیمت ارز در صرافی ملی روند آرامی داشت و قیمت دلار روز پنج‌شنبه با 50 تومان افزایش نسبت به هفته گذشته به 11 هزار و 450 تومان رسید.
رشد ۵۰ تومانی قیمت دلار در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت ارز که هفته دوم شهریور ماه را بدون بازدهی و بدون تغییر گذرانده بود، در هفته سوم این ماه نیز با توجه بعه تعطیلی‌های تاسوعا و عاشورا نوسان چندانی نداشت و هفته آرامی را سپری کرد.

روز شنبه نرخ دلار نسبت به روز پنج‌شنبه تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان ثابت ماند.

در روز یکشنبه قیمت ارز در صرافی ملی با وجود تعطیلی بازارهای جهانی نسبت به روز شنبه ۲۰۰ تومان افزایش یافت و در پایان روز صرافی ملی رقم ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان برای دلار و ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان برای یورو را اعلام کرد.

روزهای دوشنبه و سه‌شنبه با توجه به تقارن با ایام تاسوعا و عاشورا و تعطیلی بازارها نرخ جدیدی برای دلار و یورو اعلام نشد و قیمت‌ در رقم‌های ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان برای دلار و ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان برای یورو ثابت ماند.

پنچمین روز هفته نیز نرخ‌ها تغییری نداشتند و در قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان ثابت ماند.

پنجشنبه و آخرین روز کاری هفته نرخ ارز ۱۵۰ تومان کاهش یافت و هر دلار صرافی ملی ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان و هر یورو ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان به فروش رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید