رشد ۵۰۰ تومانی نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

رشد ۵۰۰ تومانی نرخ ارز در این هفته / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت

قیمت ارز صرافی ملی در دومین هفته ماه مرداد با صعود نسبی همراه بود به طوریکه قیمت دلار نسبت به هفته گذشته ۵۰۰ تومان افزایش یافت و به رقم ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در صرافی ملی در هفته دوم ماه مرداد، نوسان چندانی نداشت و تنها ۵۰۰ تومان افزایش یافت که سرانجام در پایان هفته با رقم ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان به کار خود پایان داد.

روز شنبه قیمت ارز نسبت به آخرین رقم اعلام شده در صرافی ملی در روز پنج‌شنبه تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان ثابت ماند.

روز یکشنبه با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی، نرخ ارز در صرافی ملی تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان ماندگار ماند.

در سومین روز هفته و با آغاز به کار بازارهای جهانی، نرخ دلار در صرافی ملی ۲۰۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.

روز سه‌شنبه نرخ ارز در صرافی ملی تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت ماند.

روز چهارشنبه نرخ ارز در صرافی ملی ثابت ماند و قیمت دلار در رقم ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان ماندگار شد.

روز پنج‌شنبه نرخ ارز در صرافی ملی ۳۰۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت یورو به رقم ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

روز جمعه نیز قیمت ارز صرافی ملی اعلام شد که نسبت به روز پنج‌شنبه تغییری نداشت.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند