جزئیات بازی‌‌های ایران با عراق و امارات

جزئیات بازی‌‌های ایران با عراق و امارات

ساعت دو بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر عراق و امارات در رقابت‌های انتخابی جام‌جهانی تغییر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، پتروویچ سرمربی عراق در خصوص دیدار روز هفت بهمن با تیم ملی ایران و اینکه هدف او در این مسابقه کسب تجربه برای ساختن تیم ملی آینده فوتبال عراق است یا تلاش برای رسیدن به جایگاه سوم جدول گروه و مرحله پلی آف گفت: برای تیم ملی فوتبال ایران احترام زیادی قائل هستیم اما از آنها نمی‌ترسیم.

وی ادامه داد: عراق در هر بازی برای کسب پیروزی به میدان می‌رود و هدف دیگری ندارد. شرایط در مسابقه با ایران هم همینطور است. به بازیکنانم اعتماد دارم و باور دارم که می‌توانند در این بازی پیروز باشند و ما را به بازی پلی‌آف و جایگاه سوم جدول گروه برسانند. صعود به جام جهانی و حضور در این جایگاه در گروی این است که نتایج دیگر بازی‌های گروه هم به سود ما باشد.

زاهدی به تیم ملی فوتبال دعوت شد؟

بازیکن ایرانی شاغل در لیگ فوتبال اوکراین با تایید مکاتبه فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه زوریا برای حضورش در تیم ملی گفت: این صبحت مطرح شده و منتظر اعلام فهرست تیم ملی فوتبال ایران هستیم.

شهاب زاهدی افزود: باشگاه زوریا اعلام کرد که فدراسیون فوتبال ایران با آنها ارتباط گرفته و قرار است برای حضور در تیم ملی ایران به تهران بیایم. البته منتظر اعلام فهرست تیم ملی هستم و امیدوارم بتوانم برای تیم ملی کشورم عملکرد خوبی داشته باشم.

وی در خصوص شرایط خود در لیگ اوکراین و وضعیت تیمش ادامه داد: همه چیز طبق روال است و تیم خوبی داریم. برخی از بازیکنان ما از جمله الهیار صیادمنش به دلیل اتمام قرارداد از تیم ما جدا و چند بازیکن جدید هم به ترکیب تیم اضافه شده‌اند.

ساعت بازی ایران مقابل عراق و امارات

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای ساعت دو بازی ایران مقابل عراق و امارات را اعلام کرد.

بر این اساس، دو بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق (هفت بهمن) و امارات (۱۲ بهمن) راس ساعت ۱۸ برگزار خواهد شد.

پیش از این قرار بود بازی‌های ایران ساعت ۱۹:۳۰ برگزار شود.

ایران در حال حاضر با ۱۶ امتیاز در صدر جدول گروه A انتخابی جام جهانی قرار دارد و با یک پیروزی دیگر، صعودش به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را قطعی می‌کند.

 

آخرین اخبار سیاسی و اجتماعی را در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند