موضوعات داغ:

سکه طرح جدید گران شد / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۵/۲۴

سکه طرح جدید گران شد / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۵/۲۴

قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از رشد بهای طلای جهانی، روند افزایشی داشت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید با ۱۳ هزار تومان افزایش به چهار میلیون و ۱۷۸ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز هر اونس طلا در بازار‌های جهانی ۱.۵۱۸ دلار و ۷۲ سنت معامله شد.

به گزارش مهر، قیمت پیش‌خرید هر اونس طلای آمریکا هم پس از جهش دیشب خود، امروز ۰.۱ درصدافت کرد و به ۱۵۲۶.۸۰ دلار برای هر اونس رسید.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۷ بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۱۱,۷۰۰ تومان معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنجشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۱۷ با ۷ تومان افزایش، ۱۳,۲۰۰ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۷، قیمت سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۹۴ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۱۷۸ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به دیروز کمی افزایش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۱۶ هزار تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۱۸۸ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۳۸۹ هزار تومان و ۹۶۹ هزار تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند