زمان استخدام هزار نفری تمدید شد / شرایط استخدام در شرکت انتخاب چیست؟

زمان استخدام هزار نفری تمدید شد / شرایط استخدام در شرکت انتخاب چیست؟

زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی گروه صنعتی انتخاب تا پایان شهریور ماه تمدید شد. متقاضیان استخدام در گروه صنعتی انتخاب می‌توانند تا آخر شهریور ماه برای شرکت در آزمون استخدامی این شرکت ثبت‌نام کنند. اما شرایط ثبت‌نام در این آزمون چیست؟ 

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت انتخاب به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید لوازم خانگی در ایران، امسال ۱۴۰۰ نیروی جدید را استخدام می‌کند. اما شرایط استخدام چیست و چه کسانی می‌توانند در آزمون استخدامی گروه انتخاب شرکت کنند؟

براساس اطلاعیه استخدامی این گروه صنعتی در ۹ گروه شغلی بیش از هزار نفر استخدام می‌شوند. استخدام این شرکت در حوزه‌های مختلف تولیدی، فروش، بازاریابی، خدمات پس از فروش، کیفیت، تحقیق و توسعه، منابع انسانی، بازرگانی و …انجام می‌شود.

همچنین استخدام این شرکت در استان‌های تهران، اصفهان، خراسان، آذربایجان غربی و شرقی، خوزستان، فارس، کرمان، یزد، گلستان، گیلان، مازندران، هرمزگان انجام می‌شود.

پیش از این اعلام شده بود که زمان ثبت‌نام در آزمون استخدامی گروه انتخاب تا نیمه شهریور ماه است. اما حالا این شرکت اعلام کرده که که زمان ثبت‌نام در آزمون هزار نفری گروه انتخاب تا پایان شهریور ماه تمدید شده است.

اما روند ثبت‌نام برای استخدام در گروه صنعتی انتخاب چیست؟ افراد برای شرکت در آزمون استخدامی گروه انتخاب باید ابتدا در سایت رسمی این شرکت به آدرس snowa.uiazmoon.ir مراجعه کنند. آزمون استخدامی گروه انتخاب توسط دانشگاه اصفهان به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

زمان ثبت‌نام در آزمون استخدامی انتخاب، از ساعت  ۸ صبح روز دوشنبه اول شهریورماه ۱۴۰۰ تا پایان روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ انجام می‌شود.

همچنین برای افرادی که اطلاعات خود را در این سامانه ثبت‌نام کرده‌اند، فرصت دارند که اطلاعات خود در سامانه این شرکت را تا پایان شهریور ویرایش کنند. زمان دریافت کارت ورود به جلسه ششم مهرماه ۱۴۰۰ است.

آزمون استخدام شرکت انتخاب در روزهای ۸ و ۹ مهرماه انجام می‌شود.

شرایط استخدام در گروه صنعتی انتخاب

١ .حداکثر سن برای داوطلبان ۳۵ سال تعیین شده است.

٢ .حداکثر سن برای داوطلبان شغل تکنسین فنی (نصب وتعمیر لوازم خانگی) حداکثر ٣٠سال است.

٣ .در صورت دارا بودن سابقه کار مفید و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر(به شرط پرداخت حق بیمه)، با توجه به سابقه تا حداکثر ۵ سال به سقف سنی تعیین شده افزوده می‌شود (ارائه گواهی معتبر الزامی است).

فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه های برتر کشور، در صورت انتخاب به عنوان ٣ برابر ظرفیت، در بخش مصاحبه تخصصی و مهارتی، در اولویت استخدام قرار می‌گیرند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند