شهریه جدید DBA و MBA دانشگاه تهران

شهریه جدید DBA و MBA دانشگاه تهران

جهت ارتقای کیفیت و کاهش هزینه‌ دوره‌های مدیریت کسب و کار MBA و DBA این دوره‌ها در دوبخش حضوری و آنلاین برگزار خواهند شد و گواهی پایان دوره نیز از سوی دانشگاه تهران اعطاء می‌شود.

پیرو برنامه‌ریزی انجام شده در دانشکده فنی دانشگاه تهران جهت ارتقای کیفیت و کاهش هزینه‌ دوره‌های مدیریت کسب و کار MBA و DBA این دوره‌ها در دوبخش حضوری و آنلاین برگزار خواهند شد و گواهی پایان دوره نیز از سوی دانشگاه تهران اعطاء می‌شود.

اطلاعات دوره‌های MBA و DBA 

با توجه به نیازمندی‌های امروز کسب‌وکارها و شایستگی‌های لازم برای کامیابی در عرصه رهبری سازمان‌ها، و نیز با در نظرگیری نیاز توسعه‌ای کشور در میسر توسعه پایدار و بهره‌ور، پرورش مدیرانی صاحب سبک با افق دید مناسب جهت خلق آینده امری لازم و ضروری به نظر می‌رسد. در همین راستا دوره‌های MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران با ارائه مهمترین سطوح دانشی مدیران سعی برآن دارد که ارزش آفرینی و رقابت در فضای جهانی امروز را برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه مدیریت به شیوه‌ای کاربردی تبیین سازد.

مقرر است درپایان این دوره‌ها، دانش‌پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه و ریز نمرات معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های دنیا، بتوانند توانمندی علمی و اجرایی کسب شده از دوره‌ MBA و دوره DBA دانشگاه تهران را اثبات نمایند.

مزایای دوره‌های جدید MBA و DBA

ارائه گواهی دوزبانه پایان دوره از دانشگاه تهران

کاهش هزینه‌های حضور در دوره‌های مدیریتی MBA و DBA

امکان مشاهده محتوای کلاس‌های آنلاین در هر ساعت شبانه روز

عملیاتی شدن مباحث با برگزاری کلاس‌های زنده

بالارفتن سرعت یادگیری دانش‌پذیران و پرهیز از فرسایشی شدن دوره

دسترسی به اساتید حرفه ای از طریق پنل کاربری و کارگاه‌های اجرایی

برگزاری کلاس های حضوری ویژه علاقه مندان به حضور در فضای دانشگاه

نحوه اجرای دوره‌های MBA و DBA:

دوره‌های حضوری پس از تایید هیئت رئیسه دانشکده و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار خواهند شد و کلاس‌های آنلاین نیز جهت مدیریت بهتر زمان و هزینه و نیز مدیریت شرایط موجود برگزار می‌گردند.

دوره‌های MBA و DBA مبتنی بر تجربه و دانش فنی اساتید حرفه‌ای، متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، دانش‌آموختگان نخبه دانشگاه تهران، مفاخر برجسته کشور و متخصصان موفق و صاحب نظر می باشد.

جدول زیر انواع دوره‌های حوزه مدیریت کسب و کار در دانشکده فنی را نشان می دهد که با کلیک بر لینک مربوطه می توان اطلاعات هزینه‌ای و سرفصلی آن دوره را ملاحظه نمود.

لیست دوره های مدیریت کسب و کار MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهرانجهت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک نمایید
دوره DBA با گرایش مالی و سرمایه گذاری (حضوری و آنلاین)لینک اطلاع از سرفصل ها  و موارد هزینه‌ای دوره های مدیریت کسب کار دانشگاه تهران از اینجا
دورهDBA  با گرایش مدیریت استراتژیک (حضوری و آنلاین)
دوره DBA با گرایش مدیریت پروژه (حضوری و آنلاین)
دوره DBA با گرایش مدیریت بازاریابی (حضوری و آنلاین)
دوره DBA با گرایش فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال (حضوری و آنلاین)
دوره MBA حضوری و آنلاین
دوره MBA کارشناسی ارشد بین المللی
دوره جامع مدیریت پروژه و آمادگی آژمون PMP

نحوه پذیرش و ثبت‌نام

پذیرش در دوره‌های مدیریت کسب و کار MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت بررسی سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۲۲۵۴۰۲ یا  ۸۸۶۵۲۱۵۳ یا ۶۱۱۱۵۱۲۴ (با پیش‌شماره ۰۲۱) مرکز آموزش‌های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل نمایند و نیز افرادی که خارج از ایران هستند می‌توانند از طریق نرم افزار واتساپ با شماره ۰۰۹۸۹۳۰۳۷۰۹۰۹۷ پیام‌ها و سوالات خود را مطرح نمایند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره‌ها بهره‌مند گردند.

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره‌ها نیز می‌توان روی عبارت ثبت نام دوره های MBA و DBA کلیک نمود و با تکمیل فرم مربوطه کارشناسان آموزشی دانشکده با شما تماس حاصل می نمایند.

همچنین دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه به آدرس https://catp.ut.ac.ir/fa  فرآهم خواهد بود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند