تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

وقت فروش یا خرید طلا است؟ / پیش‌بینی مردم از آینده قیمت طلا

وقت فروش یا خرید طلا است؟ / پیش‌بینی مردم از آینده قیمت طلا

در هفته اخیر به دلیل افزایش ناگهانی قیمت اونس جهانی، ابتدا قیمت طلا یک روند صعودی قابل توجهی را در پیش گرفت اما از اواسط هفته این روند متوقف شد و طلا به روند باثبات قبلی خود بازگشت. آیا ممکن است طلا ارزان شود؟ در این گزارش پیش‌بینی مخاطبان را بخوانید.

به گزارش تجارت‌نیوز، در هفته اخیر به دلیل افزایش ناگهانی قیمت اونس جهانی، ابتدا قیمت طلا یک روند صعودی قابل توجهی را در پیش گرفت اما از اواسط هفته این روند متوقف شد و طلا به روند باثبات قبلی خود بازگشت. آیا ممکن است طلا ارزان شود؟ کامنت مخاطبان تجارت‌نیوز درباره پیش‌بینی قیمت طلا را در زیر بخوانید:

«انس جهانی میره بالا تا ۲ تومنم جاداره یعنی قیمتش تو این گرونی ها الان باید ۱۵۰۰ میشد تا حداکثر فروردینم ۲ شه که جوابگوی افزایش های موازی باشه الان طلا نسبت به بقیه چیزا رشدی نداشته»

«فنر طلا تو اروپا باز شده اگر بازار چین و آمریکا رو هم تحت تاثیر قراره بده با توجه به تضعیف ارزهای مرجع مثل یورو و دلار به زودی شاهد رشد انس تا مرز۳۰۰۰ هستیم ،از اونجایی که دلار تو کشور ما همیشه دارای تورم بوده،این موضوع هم مزید بر علت می شه و طلا و سکه تا عید نوروز می ترکه شاید سکه به مرز۲۰میلیون برسه»

«تواین زندگی نمیدونم گناه ما چیه پنج تومن جمع میکنم یه طلابگیریم میریم میبینیم شده هفت تومن دوباره جمع میکنیم میریم میبینم شده ده تومن واقعا این حد از بدبختی کجا دیدین»

«به نظر من طبق امار گزشته چیزی ارزون نمیشه تو کشور ما اگه پول لازم ندارین نگه دارین مطمعنن گرونتر میشه»

«اگه تا سال دیگه این موقع لازم نداری طلا رو نگه دار وگرنه افت داره»

«بفروش من روی ۱۴ سکه خریدم الان کلی تو ضررم»

«اخه تو این مملکت چی کی ارزان شده که الان نوبت دومش باشه مطمین باشید هر روز گران میشه»

«بدبخت تر از مملکت ما در جهان نیست که هرروز قیمت طلا نسبت به روز گذشته آن در حال افزایش تا کی صبر کنیم طلا به قیمت دوسال پیش برسه تا شاید بتونیم یک گرم طلا بخریم ما فقط از نظر عقب ماندگی در اقتصاد پیشرفت داریم .»

«نزدیک عید رسم بر این بوده که قیمت همه چی گرانتر بشه احتمالا قیمت طلا هم گرانتر میشه ارزانی مرد»

«سلام تو کشور ما فعلا تا انتخابات طلا. مسکن. ماشین گران نخواهند شد و طلا روی یک میلیون و صد و خورده ای درجا میزنه»

«طلا جهانی وارد فاز افزایش شده
تا۱۷۰۰میره
بدنبالشم خودرو،مسکن ،ارز….»

«بعد میگن چرا هجوم نقدینگی داریم.خوب همبستگی ملی رو ترکوند دولت .فقط طلا»

آخرین اخبار مربوط به بازار طلا را در اینجا دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند