موضوعات داغ:
تجارت‌نیوز از وضعیت بازارها در امروز گزارش می‌دهد:

طلا گران شد و دلار ارزان / بورس نزولی شد / پایان پراید از خرداد سال ۹۹

طلا گران شد و دلار ارزان / بورس نزولی شد / پایان پراید از خرداد سال ۹۹

امروز قیمت دلار ارزان و طلا گران شد. در همین حال شاخص بورس امروز یک روند نزولی را پشت سر گذاشت. از جمله اخبار مهم دیگر امروز اعلام زمان توقف تولید پراید بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز تا ساعت ۱۷ بدون تغییر، ۱۱ هزار و ۳۵۲ تومان اعلام شده است.

قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار هم در بازار آزاد امروز یکشنبه ۱۹ آبان تا ساعت ۱۷ با سه هزار و ۲۰۰ تومان افزایش به ۴۰۷ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

قیمت سکه امامی در بازار آزاد امروز یکشنبه ۱۹ آبان ماه تا ساعت ۱۷ با ۲۶ هزار تومان افزایش به سه میلیون و ۹۹۲ هزار تومان رسید.

اما امروز بازار سهام چه وضعیتی داشت؟

بازار سهام در دومین روز هفته وارد فاز نزولی شد و با یک درصد افت و کاهشی سه هزار واحدی، در کانال ۳۰۲ هزار قرار گرفت و کار خود را به پایان رساند.

شاخص بورس امروز نزولی شد.

اعلام کشف بزرگترین منبع نفتی جدید در ایران توسط رئیس جمهور، انتشار مصائب تجار در پس تمدید کارت بازرگانی، هشدار نسبت به توزیع رانت در طرح ملی مسکن، تحلیل عملکرد عرضه اولیه «وآوا»، نام‌نویسی مسکن ملی از سه‌شنبه، اعلام شروط دریافت مسکن ملی و انتشار آخرین کارنامه سرمایه‌گذاری خارجی از مهمترین اخبار امروز بودند.

انتشار آخرین کارنامه سرمایه‌گذاری خارجی

همچنین امروز رئیس سازمان ملی استاندارد با اشاره به مصوبه شب گذشته شورای عالی استاندارد گفت: تولید پراید از مرداد و پژو ۴۰۵ از خرداد ۹۹ متوقف می‌شوند و احتمالا خودروهای دیگری نیز مشمول توقف تولید خواهند شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند