تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

ثبت نام مسکن ملی در کدام شهرها امکان‌پذیر است؟ / ظرفیت سه شهر دیگر پر شد / 19 درصد از ظرفیت‌ها خالی است

ثبت نام مسکن ملی در کدام شهرها امکان‌پذیر است؟ / ظرفیت سه شهر دیگر پر شد / 19 درصد از ظرفیت‌ها خالی است

در ساعات ابتدایی امروز از میان چهار استان مرحله اول ثبت نام مسکن ملی، تعداد شهرهایی که دارای ظرفیت بودند 13 شهر بود که تا ساعت 14 امروز، ظرفیت سه شهر دیگر نیز تکمیل شده و در مجموع حدود 19 درصد از ظرفیت چهار استان باقی مانده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در اولین دوره ثبت نام طرح مسکن ملی در چهار استان سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و قم از ساعت 10 و 30 دقیقه دیروز با نیم ساعت تاخیر آغاز شد.

پس از گذشت 28 ساعت از شروع این فرایند 19.6 درصد از ظرفیت‌ها باقی مانده است.

در این مرحله 51 شهر از این چهار استان برای ثبت نام در نظر گرفته شده بود که ظرفیت ثبت نام برای 41 شهر پر شده و تنها 10 شهر دارای ظرفیت هستند.

در گزارشی که امروز صبح منتشر شد تعداد شهرهای دارای ظرفیت 13 عدد بود که از صبح طی چند ساعتی که سپری شده دو شهر سیرکان و گشت از استان سیستان و بلوچستان و یک شهر نیمبلوک از استان خراسان جنوبی تکمیل ظرفیت شده‌اند.

شهرهای طبس مسینا، شوسف، سه قلعه و زهان از استان خراسان جنوبی، شهر بنجورد از استان خراسان شمالی و شهرهای خاش، دوست محمد، شهرک علی اکبر، نصرت آباد و هیدوچ در استان سیستان و بلوچستان دارای ظرفیت هستند.

در آخرین گزارش دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از طرح مسکن ملی که آمار ثبت نام‌کنندگان این طرح را تا ساعت هفت صبح امروز چهارشنه 22 آبان در نظر گرفته شده؛  17 هزار و 687 نفر ثبت نام کرده‌اند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند