قیمت سکه افزایش یافت / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۴/۱۳

قیمت سکه افزایش یافت / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۴/۱۳

امروز در بازار تهران قیمت طلا و سکه اروند افزایشی در پیش گرفت که بر این اساس سکه تمام‌بهار آزادی با ۶۴ هزار تومان افزایش به ۴ میلیون و ۶۰۲ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۶۰۲ هزار تومان و قیمت طلا ۱۸عیار هم ۴۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با تغییر قیمت نسبت به روز کاری قبل، به قیمت ۴ میلیون و ۵۷۷ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۱۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۸۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۴ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۱۳ دلار معامله می‌شود.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۱۳ تیر ساعت ۲۰ با ۵ تومان افزایش، ۱۲,۷۵۰ تومان معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنجشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز پنجشنبه ۱۳ تیر ساعت ۲۰ با ۴ تومان کاهش، ۱۴,۶۹۶ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۶۰۰ تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند