کد خبر: 158171

قیمت مرغ با ثبات در بازار به کیلویی ۷۲۰۰ تومان رسید

قیمت مرغ در حالی که طی یک ماه گذشته روند افزایشی تا کیلویی ۸ هزار تومان داشت، اما قیمت دوباره سیر کاهشی گرفته و به کیلویی ۷۲۰۰ تومان رسیده است.

قیمت مرغ با ثبات در بازار به کیلویی ۷۲۰۰ تومان رسید
سرویس کسب‌وکار -

گزارش‌های میدانی از سطح شهر تهران حاکی از آن است که قیمت مرغ روند نزولی گرفته و به مرز ۷۲۰۰ تومان رسیده است، البته همچنان در برخی از فروشگاه‌های مواد پروتئینی و فروش مرغ در نقاط شمالی شهر هر کیلوگرم مرغ تا ۷۹۰۰ تومان هم قیمت خورده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، هر کیلوگرم مرغ تازه امروز در غرفه‌های سازمان میادین و تره‌بار کیلویی ۷۱۹۰ تومان عرضه شده است.

همچنین مرغ قطعه‌بندی‌شده بسته‌بندی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای رقمی بین ۱۰۸۰۰ تا ۱۲۵۰۰ تومان به ازای ۹۰۰ گرم قیمت خورده است.

محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی از ثبات قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: این محصول به‌وفور تولید و روانه بازار می‌شود و کمبودی برای عرضه نداریم.

وی اضافه کرد: هر کیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری ۵ هزار تومان به فروش می‌رسد که مرغ کشتارشده در میدان بهمن بین ۶۵۰۰ تومان بوده و مردم باید از غرفه‌های میادین سطح شهر کیلویی ۷۱۹۰ تومان خریداری کنند.

او به این نکته هم اشاره کرد که برخی از مغازه‌داران سطح پایتخت به‌ویژه نقاط شمالی مرغ را بالاتر از این رقم عرضه می‌کنند.

 

منبع: فارس

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.