قیمت مسکن در شهر پرند چقدر است؟

قیمت مسکن در شهر پرند چقدر است؟

بررسی فایل‌ املاک فروشی در شهر پرند نشان می‌دهد خرید واحدهای مسکونی نوساز تا ۱۳ سال با قیمتی بین ۲۸۰ میلیون تا یک میلیارد و ۳۷۵ میلیون تومان امکان‌پذیر است.

به گزارش تجارت‌نیوز، افزایش قیمت مسکن در سال‌های اخیر سبب شده در شهرهای جدید اطراف تهران نیز، قیمت واحدهای مسکونی به طرز شگفت‌انگیزی افزایش یابد.

خبرآنلاین نوشت، بررسی فایل‌ املاک فروشی در شهر پرند نشان می‌دهد خرید واحدهای مسکونی نوساز تا ۱۳ سال با قیمتی بین ۲۸۰ میلیون تا یک میلیارد و ۳۷۵ میلیون تومان امکان‌پذیر است.

ارزان‌ترین فایل مربوط به یک آگهی فروش آپارتمان ۸۰ متری یک‌ساله و خام و نیمه تمام است که هر متر آن ۳٫۵ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده و خرید آن با بودجه ۲۸۰ میلیون تومانی ممکن است.

در جایگاه بعدی در محدوده هسا یک واحد ۸۴ متری نوساز را با قیمت متری ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت کل ۳۶۵ میلیون تومان می‌فروشند.

در رده سوم هم یک واحد ۷۵متری در فاز ۵ پرند قرار دارد که هر متر آن بیش از ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده و برای خرید آن باید ۶۹۰ میلیون تومان هزینه کرد.

برخلاف انتظار عموم در پرند هم واحدهای مسکونی چند سال ساخت با قیمت‌ میلیاردی نیز برای فروش آگهی شده است؛ در فاز ۳ یک واحد ۱۰۸ متری با سن بنای ۸ سال را متری ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و با قیمت کل یک میلیارد و ۳۷۵ میلیون تومان برای فروش آگهی کرده‌اند.

همچنین در کوزو ۵ هم یک آ‍پارتمان ۸۸ متری با سن ۹ سال را متری ۱۲٫۵ میلیون تومان و با قیمت کل ۱٫۱۰۰ میلیارد تومان می‌توان خریداری کرد.

در فاز ۲ پرند هم یک واحد ۸۷متری را می‌توان ۱۰۸۰ میلیارد تومان و در فاز ۵ شهرک آفتاب هم یک آپارتمان ۸۸ متری را می‌توان یک میلیارد تومان خرید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند