گزارش تجارت‌نیوز از قیمت مسکن در قم

قیمت مسکن در قم / اجاره در قم ماهی چند میلیون؟

قیمت مسکن در قم / اجاره در قم ماهی چند میلیون؟

بنا بر داده‌های دریافتی از سایت دیوار، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق قم و متوسط اجاره ماهانه به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بنا بر اطلاعت به دست آمده از سایت دیوار، لیستی از متوسط قیمت خرید و اجاره مسکن در برخی از مناطق قم به دست آمده است.

متوسط نرخ اجاره در برخی از مناطق قم چقدر است؟

با توجه به آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، توحید و پردیسان از مناطقی هستند که با متوسط نرخ اجاره خانه ۲٫۵ میلیون تومان، از مناطق ارزان‌تر قم برای اجاره‌نشینی  هستند.

بلوار ۱۵ خرداد با قیمت ۳٫۷ میلیون تومان برای یک آپارتمان ۸۰ متری و  محله انسجام قیمت ۳٫۹ میلیون تومان اجاره ماهانه را ثبت شده است.

در بین محلات موجود در جدول زیر، منطقه جمهوری با متوسط قیمت چهار میلیون تومان برای اجاره ماهانه، از دیگر مناطق نرخ بالاتری را برای اجاره خانه ثبت کرده است.

متوسط قیمت خرید مسکن در قم

بر اساس داده‌های موجود، پردیسان با قیمت هر متر خانه هفت میلیون تومان، از مناطق ارزان قم برای خرید خانه است.

قیمت هر متر خانه در محلات بلوار ۱۵ خرداد و انسجام در کانال ۱۲ میلیون تومان ثبت شده است.

هر متر مسکن در محله بنیاد با قیمت ۱۳٫۳ میلیون تومان و در محله جمهوری ۱۵٫۳ میلیون تومان ثبت شده است.

در بین مناطق موجود در جدول زیر، زنبیل‌آباد (شهید صدوقی) با قیمت هر متر مربع خانه ۱۶٫۵ میلیون تومان و قیمت آپارتمان در شهرک قدس ۱۷٫۶ میلیون تومان از مناطق گران قم برای خرید خانه هستند.

در جدول زیر لیست متوسط قیمت مسکن و اجاره آپارتمان در برخی از مناطق قم را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر قم و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)(قیمت‌های گزارش شده حاصل جمع اجاره بهای ماهانه و سه درصد مبلغ ودیعه است.)

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند