تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

اولین واکنش دلار به انتصاب رئیس جدید بانک مرکزی

اولین واکنش دلار به انتصاب رئیس جدید بانک مرکزی

قیمت دلار در بازار آزاد بعد از منتشر شدن خبر انتصاب رئیس جدید بانک مرکزی واکنش نزولی نشان داد و کانال ۲۸ هزار تومان را از دست داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در بازار آزاد امروز قیمت دلار با ثبات نسبی همراه بود و در ساعات اولیه معاملات در کانال ۲۸ هزار تومان معامله می‌شد. اما با منتشر شدن خبر انتصاب علی صالح‌آبادی برای رئیس کل بانک مرکزی، بازار ارز واکنش کاهشی از خود نشان داد. قیمت دلار بعد از مشخص شدن زئیس کل بانک مرکزی کانال ۲۸ هزار تومان را از دست و به قیمت ۲۷ هزار و ۹۸۰ تومان کاهش پیدا کرد.

با وجود کاهش نرخ ارز در بازار آزاد بعد از این خبر، دلار فردایی در بازار آزاد همچنان در کانال ۲۸ هزار تومان باقی مانده است. با توجه به تعطیلی بازارها در روز پنجشنبه ۱۵ مهر، باید دید نرخ ارز در هفته آینده با آغاز فعالیت رئیس جدید بانک مرکزی چه واکنشی نشان می‌دهد؟ آیا این روند نزولی قیمت که در ساعات اولیه رخ داد در هفته آینده ادامه‌دار است یا خیر؟

ثبات قیمت دلار درکانال ۲۸ هزار تومان / قیمت دلار امروز ۱۴ مهر چقدر شد؟

در بازار آزاد امروز دلار در کانال ۲۸ هزار تومان نوسان قیمت دارد ولی همچنان در کانال ۲۸ هزار تومان باقی مانده است. قیمت دلار در ساعات نزدیک ظهر ۱۴ مهر در بازار آزاد با نرخ ۲۸ هزار و ۵۰ تومان معامله شد.

نرخ ارز در صرافی ملی امروز با ۱۰۰ تومان افزایش ۲۷ هزار و ۵۸۰ تومان اعلام شد. قیمت دلار در بازار متشکل ارزی ۲۷ هزار و ۴۷۴ تومان ثبت شد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند