کد خبر: 170743

واکنش سازمان راهداری به شایعه راهزنی محموله‌های کمکی به زلزله‌زدگان

معاون راهداری سازمان راهداری نسبت به خبر راهزنی محموله‌های کمکی مردمی به زلزله‌زده‌های کرمانشاه و ایلام واکنش نشان داد.

واکنش سازمان راهداری به شایعه راهزنی محموله‌های کمکی به زلزله‌زدگان
سرویس کسب‌وکار -

عبدالهاشم حسن‌نیا درباره خبرهای منتشرشده از راهزنی شب گذشته، اظهار کرد: ما از شب قبل و امروز در منطقه زلزله‌زده حاضر هستیم و خوشبختانه با عبور از شرایط بحرانی، فرآیند امدادرسانی و کمک‌رسانی به زلزله‌زده‌ها بدون وقفه ادامه دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به گفته وی، تمام جاده‌های منتهی به مناطق زلزله‌زده باز بوده و به شکل کامل زیر بار ترافیک قرار دارند.

معاون راهداری سازمان راهداری ادامه داد: خوشبختانه با حضور ماموران نیروی انتظامی، ارتش و سپاه امنیت در نقاط مختلف این منطقه به وجود آمده و جاده‌ها از سوی مقامات انتظامی تحت نظر قرار دارد.

حسن‌نیا درباره‌ی صحبت‌های مطرح‌شده از حمله به کاروان‌های مردمی حامل محموله‌های کمک‌رسانی نیز گفت: شاید در موارد بسیار محدودی مشکلاتی به وجود آمده باشد، اما در فرآیند کلی و اصلی کمک‌رسانی شرایط ایمنی کامل به وجود آمده و امکان انتقال کمک‌ها بدون هیچ اشکالی به زلزله‌‌زده‌ها وجود دارد.

وی خاطر نشان کرد: با حضور ماموران انتظامی در محورهای مختلف در حال حاضر امنیت کامل در استان‌های زلزله‌زده برقرار شده و نگرانی خاصی از احتمال سرقت یا راهزنی در این زمینه وجود ندارد.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1329.9
0.0
مثقال طلا (%0)
623000
سکه امامی (%0)
1478800
دلار (%0)
4500
یورو (%0)
5523
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.