کد خبر: 170743

واکنش سازمان راهداری به شایعه راهزنی محموله‌های کمکی به زلزله‌زدگان

معاون راهداری سازمان راهداری نسبت به خبر راهزنی محموله‌های کمکی مردمی به زلزله‌زده‌های کرمانشاه و ایلام واکنش نشان داد.

واکنش سازمان راهداری به شایعه راهزنی محموله‌های کمکی به زلزله‌زدگان
سرویس کسب‌وکار -

عبدالهاشم حسن‌نیا درباره خبرهای منتشرشده از راهزنی شب گذشته، اظهار کرد: ما از شب قبل و امروز در منطقه زلزله‌زده حاضر هستیم و خوشبختانه با عبور از شرایط بحرانی، فرآیند امدادرسانی و کمک‌رسانی به زلزله‌زده‌ها بدون وقفه ادامه دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، به گفته وی، تمام جاده‌های منتهی به مناطق زلزله‌زده باز بوده و به شکل کامل زیر بار ترافیک قرار دارند.

معاون راهداری سازمان راهداری ادامه داد: خوشبختانه با حضور ماموران نیروی انتظامی، ارتش و سپاه امنیت در نقاط مختلف این منطقه به وجود آمده و جاده‌ها از سوی مقامات انتظامی تحت نظر قرار دارد.

حسن‌نیا درباره‌ی صحبت‌های مطرح‌شده از حمله به کاروان‌های مردمی حامل محموله‌های کمک‌رسانی نیز گفت: شاید در موارد بسیار محدودی مشکلاتی به وجود آمده باشد، اما در فرآیند کلی و اصلی کمک‌رسانی شرایط ایمنی کامل به وجود آمده و امکان انتقال کمک‌ها بدون هیچ اشکالی به زلزله‌‌زده‌ها وجود دارد.

وی خاطر نشان کرد: با حضور ماموران انتظامی در محورهای مختلف در حال حاضر امنیت کامل در استان‌های زلزله‌زده برقرار شده و نگرانی خاصی از احتمال سرقت یا راهزنی در این زمینه وجود ندارد.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.