در یک برنامه زنده اینستاگرامی مطرح می‌شود:

پرسش و پاسخ درباره آینده کوتاه‌مدت بازارها / اخباری که آینده بازارها را متاثر می‌کنند

پرسش و پاسخ درباره آینده کوتاه‌مدت بازارها / اخباری که آینده بازارها را متاثر می‌کنند

در هفته اخیر بعد از مدت‌ها بازدهی بازار سهام منفی شد، با این حال همچنان میزان بازدهی بورس در امسال بیشتر از بازار ارز و طلا است. آیا این روند ممکن است در آینده کوتاه‌مدت تغییر کند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، در هفته اخیر بعد از مدت‌ها بازدهی بازار سهام منفی شد، با این حال همچنان میزان بازدهی بورس در امسال بیشتر از بازار ارز و طلا است. آیا این روند ممکن است در آینده کوتاه‌مدت تغییر کند؟

هفته آینده تنها سه روز کاری بازارها فعال هستند اما با تمام شدن ماه رمضان برای خیلی از فعالان بازار سوال است که بازارها ممکن است چه واکنشی از خود نشان دهند؟ آخرین اخبار از وضعیت بازارها چیست و کدام اخبار چند وقت اخیر ممکن است بر روند بازارها تاثیر بگذارد؟

جمعه، دوم خرداد ماه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه تمنا وصالی،خبرنگار بورس تجارت‌نیوز به همراه ابراهیم علیزاده، سردبیر این سایت خبری در یک برنامه زنده اینستاگرامی به بیان آخرین پیش‌بینی‌های کارشناسان از وضعیت بازار سرمایه، طلا و دلار می‌پردازند و آخرین روند بازارها را شرح خواهند داد.

برای دیدن این برنامه می‌توانید به صفحه تجارت‌نیوز یا ابراهیم علیزاده در اینستاگرام مراجعه کنید و در این برنامه زنده سوالات خود را بپرسید یا اینکه در بخش نظرات همین خبر، سوالات خود را مطرح کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند