تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی بورس هفته سوم شهریور از نگاه کارشناسان بازار سرمایه

پیش‌بینی بورس هفته سوم شهریور از نگاه کارشناسان بازار سرمایه

در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته شاخص کل توانست تا حدی اصلاح و ریزش را جبران کند و در محدوده یک میلیون و ۵۲۰ هزار واحد قرار گرفت. اما پیش‌بینی کارشناسان از روند بازار هفته پیش رو به چه صورت است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام هفته گذشته روند متعادل و مثبتی را داشت اما سه روز معاملاتی را با اصلاح شاخص کل گذراند. در آخرین روز معاملاتی هفته گذشته شاخص کل توانست تا حدی اصلاح و ریزش را جبران کند و در محدوده یک میلیون و ۵۲۰ هزار واحد قرار بگیرد. اما پیش‌بینی کارشناسان از روند بازار هفته پیش رو به چه صورت است؟

جواد فلاحیان کارشناس بازار سرمایه در پیش‌بینی هفتگی بازار سهام به تجارت‌نیوز گفت: هفته آینده روند بازار سهام با پیش‌رویی تک سهم‌ها خواهد بود و تحرکات متعادل و خنثی را برای شاخص خواهیم دید. سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه هم در همین مورد معتقد است: بازار هفته آینده  خنثی است و گروه فرآورده‌های نفتی و سیمانی پیش‌رو هستند. همچنین محمد خبری‌زاده دیگر کارشناس بازار سهام هم معتقد است هفته آینده بازار خنثی رو به مثبت خواهد بود و تک سهم‌ها مثبت‌های بازار هستند.

پیام الیاس کردی، حسین مرید سادات، مهشید داداش‌زاده و سلمان نصیرزاده هم پیش‌بینی کرده‌اند بازار سرمایه با روندی خنثی باشند. در مجموع ۲۵ درضد از کارشناسان روند بازار را مثبت و ۱۶٫۷ درصد روند بازار را برای هفته آینده منفی ارزیابی کردند. همچنین علی عصاری و امیرحسین نام‌آور هم برای هفته آینده روند بازار را منفی ارزیابی کردند.

 

 

آخرین پیش‌بینی‌های بازار سهام را می‌توانید هر روز ساعت ۱۷ در صفحه پیش‌بینی بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند