تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 10 آبان 99

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 10 آبان 99

آخرین قیمت دلار در بازار آزاد و صرافی ملی چقدر بوده است؟ با توجه به آخرین اخبار وضعیت احتمالی بازار ارز در فردا چگونه است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، پیش از شروع بازار ارز روز شنبه 10 آبان ماه قیمت دلار صرافی ملی 27 هزار 750 تومان و قیمت دلار در بازار آزاد در آستانه 28 هزار تومان بوده است. اما بازار روز شنبه احتمالا متاثر از چه اخباری خواهد بود؟

برگزاری انتخابات آمریکا، پیش‌بینی کاهش قیمت طلا، اعلام بسته جدید ارزی توسط رئیس کل بانک مرکزی و تحریم هشت شرکت فعال بخش پتروشیمی شاید چهار سیگنال مهم بازار ارز در اولین روز هفته باشد.

در بین این چهار سیگنال شاید فقط تحریم جدید بتواند به میزان محدودی تقاضا در بازار ارز را تحریک کند و احتمالا هم این عامل نتواند بر سه عامل دیگر غلبه کند.

نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر هم به تجارت‌نیوز گفته است: با توجه به انتخابات آمریکا در هفته آینده از یک طرف و کاهش طلای جهانی و قیمت دلار، به نظر می‌رسد قیمت طلا و سکه کاهشی باشد.

علاوه بر این، رئیس کل بانک مرکزی گفته است: عرضه ارز در سامانه نیما به سرعت افزایش یافته و جزئیات بسته جدید ارزی صادرات و واردات هفته آینده اعلام می‌شود.

آخرین نرخ از بازار ارز را در صفحه قیمت دلار بخوانید.

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند