موضوعات داغ:
یک کارشناس بازار مسکن در گفتگو با تجارت‌نیوز پاسخ داد:

قیمت مسکن در سال ۹۹ چه خواهد شد؟

قیمت مسکن در سال ۹۹ چه خواهد شد؟

یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید: به دلیل افزایش شاخص‌های اقتصادی از جمله افزایش قیمت دلار، طلا، مصالح ساختمانی و گران شدن نرخ دستمزد قاعدتا در بازار قیمت مسکن با نوسان کوچکی مواجه خواهیم شد.

یک کارشناس بازار مسکن در پاسخ به این پرسش که قیمت مسکن بعد از تعطیلات نوروز گران خواهد شد یا خیر؟ به تجارت‌نیوز گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از خریداران نتوانستند قبل از نوروز خانه مورد نظر خود را خریداری کنند. بنابراین پس از تعطیلات نوروز شاهد موجی از تقاضا در بازار مسکن هستیم.

منصور غیبی افزود: افزایش موج تقاضا در بازار مسکن مسکن پس از تعطیلات نوروز به معنای افزایش قیمت مسکن نیست؛ معتقدیم کسانی که قبل از نوروز نتوانستند خانه‌های خود را به متراژهای بالاتری تبدیل کنند در اواسط فرودین و اردیبهشت در بازار ورود می‌کنند و خانه مورد نظر خود را در بازار خریداری می‌کنند.

او اظهار کرد: در بهمن ماه سال گذشته متوسط قیمت مسکن به ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌رسید. به دلیل افزایش شاخص‌های اقتصادی از جمله افزایش قیمت دلار، طلا، مصالح ساختمانی و گران شدن نرخ دستمزد قاعدتا در بازار قیمت مسکن با نوسان کوچکی مواجه خواهیم شد.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند