۳۰۰۰ برنده قرعه‌کشی دنا پلاس توربو انتخاب شدند

۳۰۰۰ برنده قرعه‌کشی دنا پلاس توربو انتخاب شدند

گروه صنعتی ایران‌خودرو قرعه‌کشی پیش‌فروش دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک را برای تعیین منتخبان انجام داد و اسامی ۳۰۰۰ برنده این خودرو را در سایت فروش خود در پروفایل مشتریان بارگذاری کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، ایران‌خودرو امروز (یکشنبه) مراسم قرعه‌کشی برای تعیین ۳۰۰۰ برنده خودرو دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک را از میان ۶۹۰ هزار و ۷۲۴ متقاضی این خودرو در حضور نهادهای نظارتی انجام شد.

ثبت‌نام پیش‌فروش این محصول ایران‌خودرو با موعد تحویل اردیبهشت و خرداد سال آینده و به قیمت روز تحویل، از روز پنجشنبه هفته گذشته (۱۵ آبان ماه) آغاز و تا روز گذشته (۱۶ آبان ماه) به اجرا گذاشت. در قرعه‌کشی پیش‌فروش دنا پلاس اتوماتیک، ‌ همانطور که اشاره شد ۳۰۰۰ متقاضی نهایی برای انجام فرآیند ثبت‌نام مشخص شدند و نیمی از این تعداد نیز به عنوان ذخیره تعیین شده‌اند تا در صورت عدم واریز وجه علی‌الحساب توسط منتخبان ظرف پنج روز آینده، نفرات از فهرست جایگزین انتخاب شوند.

مشخصات برندگان این دوره از پیش‌فروش تنها محصول گروه صنعتی ایران‌خودرو پس از تایید فرآیند و نتایج قرعه‌کشی توسط نمایندگان نهادهای ناظر، اکنون در پروفایل کاربری مشتریان قرار داده شده و قابل مشاهده است.

مبلغ علی‌الحساب برای واریز وجه خودرو توسط مشتریان که به معنای ادامه فرآیند ثبت‌نام خواهد بود، ۱۸۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند