تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

4 راه برای دیدن احکام صندوق بازنشستگی کشور

4 راه برای دیدن احکام صندوق بازنشستگی کشور

احکام جدید بازنشستگان کشوری صادر شده و طبق اعلام مسئولان این صندوق سه سامانه و یک اپلیکیشن برای مشاهده احکام در اختیار بازنشستگان قرار گرفته است، همچنین اختلال تا چند ساعت آینده برطرف می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، روز گذشته مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد که، احکام جدید بازنشستگان صادر شده و در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است.

اما افراد بسیاری برای ورود به سامانه با مشکل مواجه هستند و امکان مشاهده احکام برای بازنشستگان وجود ندارد.

«چراسایت حکم ها را نشون نمی ده»

«میخوام حکم جدید رو ببینم سایت خطا میده باز نمیشه چرا؟»

«چراسایت حکم هارانمی آورد دیشب وصبح بسیارتلاش کردم نشد.»

«از دیروز که خبر صدور احکام رو دادن سایت خرابه ،فقط دروغ تحویل میدن ، نه از سایت سازمان و نه ازدرکاه اینترنتی میشه داخل سایت رفت»

«من از دیشب تا بحال هرچقدر تلاش کردم سایت باز نشد گفتند از خاتم وارد بشم اونم باز نشد ترا خدا کمتر اذیت کنید»

احکام را از چه راهی ببینیم؟

در این خصوص اکبر افتخاری، مدیر عامل صندوق بازنشگی کشوری در گفتگو با تجارت‌نیوز سامانه sabasrm.ir را به عنوان مسیر دیگری برای مشاهده احکام افزایش حقوق بازنشستگی معرفی کرد و گفت: بازنشستگان می‌توانند درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری (صبا) نیز احکام خود را مشاهده کنند.

روابط عمومی این صندوق نیز به تجارت‌نیوز گفت: بازنشستگان می‌توانند از طریق سامانه صندوق بازنشستگی، سامانه sabasrm.ir و اپلیکیشن خاتم نسبت به دریافت احکام خود اقدام کنند. در استان‌ها نیز سامانه پایش وجود دارد که بازنشستگان می‌توانند از طریق این سامانه نیز وارد شوند.

به گفته روابط عمومی، احکام صادر شده و حدود 1.5 میلیون نفر مشغول دانلود احکام خودشان هستند که موجب کند شدن سامانه شده است، این اختلال تا دو، سه ساعت دیگر برطرف می‌شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند