تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

اینترنت رایگان همراه اول تمام شد؟

اینترنت رایگان همراه اول تمام شد؟

براساس ادعای تعدادی از مشترکان همراه اول، این اپراتور تلفن همراه اینترنت رایگان دوشنبه سوری خود را به مکالمه‌های رایگان ۱۰ دقیقه‌ای تبدیل است.

به گزارش تجارت‌نیوز، براساس ادعای برخی از کاربران به نظر می‌رسد حجم بسته‌های اینترنت رایگان همراه اول در طرح دوشنبه سوری کاهش یافته است و به تعدادی از مشترکان تنها ۱۰ دقیقه مکالمه رایگان تعلق می‌گیرد.

در طرح‌های دوشنبه سوری که دوشنبه‌های آخر هر ماه برگزار می‌شود، همراه اول به مشترکان خود، بین نیم تا ۱۰۰ گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می‌دهد. اما کاربران از حذف این طرح می‌گویند.

«اینترنت تبدیل شده به بسته مکالمه!»

برخی از کاربران به این اتفاق در شبکه اجتماعی توئیتر واکنش نشان داده‌اند: «قبلا همراه اول دوشنبه های اخر ماه یه اینترنت میداد به مشتری هاش اونم برداشته!»

«همراه اول چه زرنگ شده، بسته اینترنت دوشنبه‌سوری رو از دو گیگ کرده ۵۰۰ مگ! بعضیاش هم از بسته اینترنت تبدیل شده به بسته مکالمه!»

«تنها نکته‌ی مثبت درباره ی همراه اول همین دوشنبه سوری بود که اونم از دست رفت.»

«آقای همراه اول، من ده دقیقه مکالمه رایگان خواستم ازت واسه دوشنبه سوری؟ یا ده ‌گیگ اینترنت بده یا قطعش کن این اعانه رو.»

مکالمه رایگان به بسته‌های اینترنت اضافه شده است

روابط عمومی همراه اول در این باره به تجارت‌نیوز می‌گوید: حجم بسته‌های دوشنبه سوری همراه اول برای هر فرد به صورت اتفاقی انتخاب می‌شود، ممکن است به برخی ۵۰۰ مگابایت و به برخی ۱۰۰ گیگابایت تعلق بگیرد.

روابط عمومی همراه اول درباره مکالمه‌های رایگان گفت: این مکالمه‌ها به طرح‌های دوشنبه سوری اضافه شده است و این به معنای حذف اینترنت رایگان نیست. در نهایت بسته‌های مذکور، بصورت تصادفی، توسط سیستم به مشترکان اختصاص می‌یابد.

مهلت استفاده از اینترنت رایگان همراه اول چقدر است؟

مهلت استفاده از بسته‌های دوشنبه سوری تقریبا یک روزه است. البته زمان استفاده از این بسته‌ها معمولا از ساعت پنج صبح تا ۱۷ عصر همان روز است.

همچنین، زمان فعال شدن و استفاده از بسته در پیامک تاییدیه به کاربر اطلاع داده می‌شود. برای برخی کاربران سه‌شنبه، برای برخی چهارشنبه و حتی پنج‌شنبه است.

در چند وقت اخیر نیز مشترکان این اپراتور از کاهش سرعت ابنترنت بین‌المللی شبانه این اپراتور گلایه کردند که در گزارش« اینترنت شبانه همراه اول محدود شده است؟» جزیئات بیشتری بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند