تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

ارزیابی مشتریان از رقبای دیجی‌کالا / انتقاد از قیمت‌‌های بالای فروشگاه‌های مجازی

ارزیابی مشتریان از رقبای دیجی‌کالا / انتقاد از قیمت‌‌های بالای فروشگاه‌های مجازی

بانی مد، یک فروشگاه اینترنتی، وابسته به برند جین‌وست که است که بیشتر به فروش پوشاک شناخته می‌شود.کاربران در فضای مجازی در مورد عملکرد این فروشگاه نظرهای مختلفی دارند. برخی خرید خوبی را از بانی‌مد تجربه کرده‌اند و گروهی به ویژه به قیمت‌های بالای محصولات در سایت بانی‌ مد گلایه دارند.

تجارت‌نیوز چندی پیش گزارشی را در مورد معرفی فروشگاه‌ های اینترنتی منتشر کرد که هر یک در حوزه‌ای رقیب دیجی‌کالا محسوب می‌شوند. برخی از مخاطبان اما معتقد بودند دیجی‌کالا با همه انتقاداتی که ممکن است به آن وارد باشد، عملکرد بهتری نسبت به برخی فروشگاه‌های دیگر دارد.

برای مثال برخی از مخاطبان به عمکلرد بانی ‌مد، فروشگاه اینترنتی وابسته به برند جین‌وست انتقاد کردند. اما در فضای مجازی نظرها در مورد این سایت متفاوت است.

موافقان؛ پشتیبانی خوب است

بانی مد را بیشتر کاربران به فروش پوشاک می‌شناسند. اما محصولات دیگری در این فروشگاه اینترنتی عرضه می‌شود از جمله در حوزه‌های زیبایی و سلامت، اکسسوری، لوازم خانه، کیف و کفش، مواد غذایی و لوازم‌التحریر.

برخی در توئیتر از کیفیت محصولات، این فروشگاه نوشته‌اند. تعدادی از کاربران کافه بازار نیز با آنها هم نظرند و از پشتیباتی خوب، تنوع محصولات، جشنواره‌های تخفیفی، بسته‌بندی خوب و سرعت ارسال کالا نوشته‌اند.

برخی در توئیتر از کیفیت محصولات، بانی مد نوشته‌اند؛ تعدادی از کاربران کافه بازار نیز با آنها هم نظرند و از پشتیباتی خوب، تنوع محصولات، جشنواره‌های تخفیی، بسته‌بندی خوب و سرعت ارسال کالا نوشته‌اند

منتقدان: گران است؛ حتی با تخفیف

اما کاربرانی هم در توئیتر، کافه بازار و صفحه اینستاگرامی بانی مد، نسبت به عمکرد این فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن آن، انتقاداتی دارند.

یکی از پرتعدادترین گلایه‌ها از بانی مد، قیمت بالای کالاهاست. بعضی معتقدند حتی با وجود برنامه‌ها و جشنواره‌های تخفیفی که این فروشگاه به مناسبت‌های مختلف طراحی می‌کند، باز هم قیمت‌ محصولات آن بالاست. مشاله چنین انتقادی در مورد جمعه سیاه هم به بانی مد وارد شد.

این فروشگاه البته در توجیه چنین انتقاداتی در شبکه‌های اجتماعی، مسئولیت قیمت‌گذاری را بر عهده تامین‌کنندگان می‌داند اما برخی کاربران معتقدند، آنها با بانی مد طرف هستند و این مجموعه باید بر قیمت‌ها نظارت داشته باشد.

یکی از پرتعدادترین گلایه‌ها از بانی مد، قیمت بالای کالاهاست؛ بعضی معتقدند حتی با وجود برنامه‌ها و جشنواره‌های تخفیفی، باز هم قیمت‌ محصولات آن بالاست

گلایه از تاخیر و مرجوعی

تاخیر در ارسال کالا، اشتباه در سایزبندی‌ها و تفاوت کالای ارسالی با محصول سفارش داده شده، نیز از دیگر انتقاداتی است که کاربران به بانی مد وارد کرده‌اند.

برخی نیز به طولانی و هزینه‌بر بودن فرایند مرجوعی و پشتیبانی ضعیف اشاره کرده‌اند.
در این میان، برخی هم تعداد زیاد پیامک‌های تبلیغاتی بانی مد و البته جین‌وست انتقاد دارند و این روش تبلیغی را قدیمی می‌دانند.

آخرین اخبار و گزارش‌ها در حوزه استارتاپ و فناوری اطلاعات را در صفحه اختصاصی استارتاپ تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند