وضعیت بحرانی آب شرب اصفهان/ آبرسانی سیار انجام می‌شود

وضعیت بحرانی آب شرب اصفهان/ آبرسانی سیار انجام می‌شود

سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با تاکید بر اینکه شرایط تامین آب شرب اصفهانی‌ها تا فردا چهارشنبه به شدت بحرانی است، گفت: در حال حاضر به دلیل وقوع حادثه در یکی از خطوط انتقال آب، ۲۵ درصد ظرفیت تامین آب شرب اصفهان کاهش یافته است و ناچار به آبرسانی سیار در نقاط مختلف شهر هستیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، مهرداد خورسندی با اشاره به اینکه یکی از خطوط اصلی انتقال آب به اصفهان با قطر ۱۴۰۰ میلیمتر در محدوده شهرستان فلاورجان دچار حادثه شده است، گفت: به دنبال این حادثه ظرفیت تامین آب شرب اصفهان ۲۵ درصد کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه تعمیرات این خط لوله آب از ساعت ۳ بامداد آغاز شده و تا ظهر ادامه دارد، گفت: با توجه به اینکه آبگیری آن بین ۷ تا ۱۰ ساعت به طول می انجامد، پیش‌بینی می‌شود تا فردا، چهارشنبه،۶ مرداد، شرایط به حالت عادی برگردد.

سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به آبرسانی سیار در اصهفان تصریح کرد: در حال حاضر ۲۵ درصد ظرفیت تامین آب شرب اصفهان کاهش یافته است، چراکه این یکی از خطوط اصلی انتقال آب به اصفهان بزرگ دچار حادثه شده است.

وی با تاکید بر اینکه تا فردا اصفهانی‌ها در تامین آب شرب خود دچار مشکل هستند، گفت: در حال حاضر تمام مناطق شمال و غرب اصفهان دچار افت شدید و قطعی آب هستند و در این مناطق آبرسانی سیار می‌شود.

خورسندی گفت: در این حادثه و بحران شرکت آبفای استان اصفهان از تمام دستگاه‌ها و حتی بخش خصوصی برای آبرسانی سیار کمک گرفته است.

وی تصریح کرد: شرایط تامین آب شرب اصفهانی‌ها تا فردا به شدت بحرانی است و از شهروندان می‌خواهیم صرفه‌جویی در مصرف آب داشته باشند.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار حوزه انرژی را از صفحه انرژی و کالای تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند