موضوعات داغ:
یک کارشناس بازار خودرو پاسخ می‌دهد:

افزایش قیمت خودرو چقدر محتمل است؟

افزایش قیمت خودرو چقدر محتمل است؟

یک کارشناس بازار خودرو می‌گوید: با توجه به افزایش قیمت دلار، کاهش قیمت نفت، افزایش نرخ دستمزد کارگران و افزایش میزان تورم دلیلی بر کاهش قیمت خودرو پس از تعطیلات نوروز وجود ندارد.

یک کارشناس بازار خودرو درباره وضعیت بازار خودرو در شرایط شیوع کرونا به تجارت‌نیوز گفت: با شیوع ویروس کرونا عملا هیچ عرضه و تقاضایی برای خرید و فروش خودرو وجود ندارد، اما پس از اتمام دوره شیوع این بیماری شاهد موجی از متقاضیان برای خرید خودرو هستیم. ممکن است که به دلیل شیوع این ویروس قیمت خودرو تا حدودی تعدیل شده باشد اما قیمت خودرو پس از تعطیلات عید روند صعودی خواهد داشت.

بهرام شهریاری افزود: با توجه به افزایش قیمت دلار، کاهش قیمت نفت، افزایش نرخ دستمزد کارگران و افزایش میزان تورم دلیلی بر کاهش قیمت خودرو پس از تعطیلات نوروز وجود ندارد. معتقدیم قیمت خودروهای کارخانه‌ای نیز به قیمت خودروهای بازار نزدیک‌تر خواهد شد؛ چرا که عملا با کاهش میزان تولید رو به رو خواهیم شد.

او اظهار کرد: تشدید تحریم‌ها باعث شده با کمبود قطعه مواجه شویم همین موضوع نیز بر قیمت خودروهای تولید مشترک نیز اثرگذار است و قیمت خودروهای دست دوم را در بازار گران خواهد کرد.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند