مدیرعامل شرکت عمران پرند:

احتمال خلع ید «هسا» در مسکن مهر پرند تا هفته آینده

احتمال خلع ید «هسا» در مسکن مهر پرند تا هفته آینده

مدیرعامل شرکت عمران پرند از احتمال خلع ید هسا به عنوان یکی از شرکت‌های پیمانکار مسکن مهر خبر داد و گفت: هدف اصلی و اولویت ما اتمام پروژه‌های مسکن مهر تا پایان سال جاری با همه امکانات زیربنایی و روبنایی است.

سیدعلی اکبر طاهری در خصوص 10 هزار واحد مسکن مهر شهر پرند که هسا در حال ساخت آنهاست، اظهار کرد: هسا در حال کار برای تکمیل واحدهای مسکن مهر است و از آنها برنامه زمان‌بندی گرفته‌ایم.

وی با تاکید بر این که هسا باید عملیات اجرایی را تسریع کرده و کارها را با سرعت انجام دهد، افزود: باید تا هفته آینده مشخص شود که هسا روند تکمیل واحدها را تسریع می‌کند یا خیر، در صورتی که این شرکت با همین روند پیش برود فایده‌ای برای پروژه‌ها ندارد.

وی ادامه داد: در این صورت هسا را خلع ید کرده و از یک شرکت دیگر برای اتمام پروژه‌ها استفاده می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با بیان این که هسا باید قول افزایش نیرو و ارائه برنامه مشخص زمان‌بندی افتتاح واحدها را ارائه دهد، در غیر این صورت مجریان دیگر را جایگزین آن خواهیم کرد، گفت: قیمت واحدهای مسکن مهر افزایش نیافته و مجری جدید با همان شرایط هسا کار ساخت و تکمیل واحدهای مذکور را ادامه می‌دهد.

طاهری تعداد واحدهای مسکن مهر هسا در پرند را 10 هزار واحد اعلام کرد و با اشاره به این که حدود 8500 واحد دارای متقاضی است، افزود: حدود 1500 واحد این پروژه فاقد متقاضی است.

وی مهم‌ترین مشکل این واحدها را محوطه‌سازی دانست و با بیان این که هزینه این کار از آورده متقاضیان تامین می‌شود، تصریح کرد: در صورتی که سقف هزینه محوطه‌سازی از آورده مردم بیشتر شود، آن را از محل یارانه‌ها تامین می‌کنیم.

وی انجام پروژه‌های روبنایی از جمله مدرسه‌سازی را از دیگر اولویت‌های شرکت عمران پرند اعلام کرد.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند